Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legideálisabb időpont...

Melyik a legideálisabb időpont a lefekvéshez?

Figyelt kérdés
Hány órakor altassam el, hogy átaludja az éjszakát?(1éves)
2012. máj. 15. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hogy milyen a napi program, mennyit és hányszor alszik napközben stb. Ahány baba, annyi féle. Olyan is van, hogy 1 évesen már egyáltalán nem hajlandó napközben aludni és olyan is aki még délelőtt és délután is alszik 2-2 órát.


Az én lányom 15 hónapos, de már 1 évesen is kb. így nézett ki a napirend:


reggel 7-8 között ébred

12-kor déli alvás

este 8-kor fürdés és fél 9-9 körül fekvés


Persze +/- 1-másfél óra eltérés is lehet a napirendben, attól függően, hogy beteg-e pl, vagy mennyire fárasztó volt az aznapi program (pl. ha egész nap a levegőn vagyunk és tele van programmal és élményekkel akkor este kidől már 8 órakor, de ha egész nap bent kell lennünk pl. rossz idő miatt akkor este 9-kor is pörög még mint a búgócsiga)

2012. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor álmos:-) Kisfiam 20 hós koráig nem aludta át az éjszakát. Addig 1-2x kelt és szopizott. Utána meg vízért kelt/kel 1x , ha szomjas. Kisfiam 8 körül mindég beájult, tovább nem bírta.
2012. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. máj. 15. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem a kettő nem függ össze...Az én lányom is egy éves...Akár 10-kor fekszik,akár fél 9kor,nálunk fix időpontokban ébred éjjel 2szer szopizni..

Szóval én is azt mondom,h amikor álmos:)

2012. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 1 évesem 4 hós kora óta fél9-9 körül fekszik lesz és másnap fél10 körül kel.
2012. máj. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!