Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti milyen webáruháztól rendelt...

Ti milyen webáruháztól rendeltek gyöngyöket? Honnan érdemes? Hol kapok minőségi terméket?

Figyelt kérdés

Megyeszékhelyen lakom, de nem vagyok megelégedve a kínálattal. Kb. 2 bolt van a városban, és persze "olcsón" hozzájutok gyöngyökhöz, kellékekhez, de rájöttem, hogy nem ez az elsődleges. Régen vettünk gombos, cipőfűzős boltban sok-sok kásagyöngyöt, azokat sem igazán tudom felhasználni, szinte össze kell vadászni, hogy melyik ugyanolyan.

Akinek pozitív tapasztalata van, ossza meg velem. :) Köszönöm szépen.



2012. ápr. 12. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még nem rendeltem netről, mert tapasztalatom szerint a kép és a valódi szín között jelentős eltérés szokott lenni, de a Rayher webáruháza ugyan drága, de a legjobbak egyike. Ez minőségi, az biztos, ha valami nincs raktáron, berendelik Németországból az anyavállalattól, a készlet igen nagy, a boltban vett termékre nekem még nem volt panaszom. (Csak az ára. Én csóró vagyok.) Illetve lehet nyerni vásárlási utalványt, ami jól jöhet.
2012. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm! Igen, az ár természetesen nekem sem mindegy, kevés ösztöndíjat kapok (persze a semminél jobb), de nem sok mindenre elég. Igyekszem jól gazdálkodni. Meg fogom keresni ezt a webáruházat. Üdv.

2012. ápr. 12. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Én gyöngyvilágra esküszöm. Széles a választék cseh és japán gyöngyökből és a szállítási költség alig valami.
2012. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az attól is függ mire és milyen gyöngyöket szeretnél , én szeretem az Andevit bp-en , és a web áruházak között a minden ami gyöngyöt .a fagyöngykreatív is árul jó árban. Ha olyasmi kéne én is tudok ami már stilus váltás miatt nekem nem kell.
2012. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!