Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lett a rajzom? Sokat...

Milyen lett a rajzom? Sokat kéne javítanom igaz? Igaz hogy ezt sima hb-s ceruzával rajzoltam de szerintem rémes lett, Nem tudom mi a ti véleményetek, de kíváncsi lennék rá hogy mit kell kijavítanom:S

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 23. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
ÚÚ hát ha komolyan meg akarsz tanulni rajzolni, akkor azt ajánlom, hogy iratkozz be valahova, mert még nagyon sokat kell fejlődnöd (már persze ha érdekel a dolog).
2012. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ahogy az előző irta elkéne neked egy rajztanár

amugy szerintem jó lett

2012. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szögletes, maszatos. Ajánlom, hogy sztárfotókat másolj, hanem keress öregemberekről képet, és azt! És keress rajztanárt!
2012. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem valami jó. Az a gond,hogy sokan elkezdik kidolgozni a képet mikor még nincsenek megfelelően elhelyezve a nagyobb részek.Van a neten is elég sok oldal ami a fej arányairól szól. Ezek mankónak jók. Persze ha konkrét személyről van szó,mindig el fog térni ezektől,de pont ez adja az egyedi karaktert. Öregeket relatív jobb rajzolni,mert több határozott pont van az arcon.

Maszatolást felejtsd el vagy használj szenet.

Ha képről készíted segít,ha 1:1-ben másolsz.

2012. máj. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.
2012. máj. 25. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!