Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a rajzaimról...

Mi a véleményetek a rajzaimról? Érdemes lenne komolyabban foglalkoznom a festéssel, rajzolással?

Figyelt kérdés

Igazából csak akkor rajzolok amikor ki kell adnom magamból a dolgokat, de másképp nincs ihletem. szeretnék megtanulni rendesen rajzolni. Szerintetek volna értelme?


[link]

[link]

[link]

[link]


14/L



2012. máj. 29. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szia,sztem menj el egy jobb agyfeltekes rajztanfolyamra!
2012. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de semmi extra.
2012. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szépen rajzolsz korodhoz képest, de én sem látok kirívó tehetséget.
2012. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem rossz :)
2012. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Korodhoz képest: átlagos. Semmi extra. Érdemes-e vele foglalkozni? Minden érdemes, amit szeretsz csinálni. Ha szeretsz rajzolni, akkor rajzolj. De ennyi.
2012. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne fejleszteni magad, mert kreativitás ahogy látom, van bőven. :)
2012. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Julie S ***** válasza:
100%

Ne mások véleménye alapján döntsd el, hogy érdemes lenne-e foglalkoznod valamivel.

Amúgy mindenkinek érdemes lenne rajzolni, festeni tanulni, mert ez ad egy olyan látásmódot, ami sok esetben jól jön.

Szerintem, ha kedved van hozzá, kezdd el és majd időközben meglátod, akarsz-e komolyabban is foglalkozni vele. Ha nem, akkor is hasznos tudást szerzel általa, ha meg igen, akkor jó úton leszel a célod felé. :)


Nekem a harmadik képed tetszik. A negyediken, gondolom akartál valami különlegeset ábrázolni, de nincs eléggé kidolgozva, ahogy a második sem. Az első engem nem fogott meg. A szemeket azért nem árt gyakorolnod.

2012. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

itt van még pár kép:

ezt ma csinéltam

[link]


ezek régebbi rajzok

[link]

[link]

2012. máj. 30. 14:53
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted csinálni, akkor keress egy rajztanárt vagy menj művészeti szakközépbe!

Egyébként a net pedig tele van rajzos oktatóanyagokkal, azok nagyon sokat segítenek, ha magadtól akarsz megtanulni rajzolni. Azt látom, hogy van mondanivalód és élvezed a rajz folyamatát.

2012. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de ezek szörnyűek...
2012. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!