Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki ez a magát Shelley Duncan...

Ki ez a magát Shelley Duncan -nak nevező figura, aki ilyen leszbi-nindzsa dolgokat fabrikál? Sztem nagy szemétgyártó, de írt néhány viszonylag érdekes dolgot is pl. a "Színfalak mögött" vagy hasonló címmel, ebben vannak gondolatok is.

Figyelt kérdés

Ez az életrajza (semmi konkrét), úgy tűnik, titokzatoskodik, és vszínűleg full homok... előadja a titkos álom-herceget...

[link]



2012. jún. 1. 08:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%

Ember...

Amíg az Emle Gyiklosait el nem olvasod, egyetlen szót se róla. Ha meg olvastad, és ez a vélemény.... akkor te vagy az élő példája a könyvnek.

A név írói álnév, pontosan azért hogy ne tudják kicsoda, éppenezért nem fogsz róla semmi több adatot találni. Íróknál ez bevett szokás, így nagyjából nyugtuk van a nyilvánosságtól.

2012. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Én olvastam a könyveit, az összeset. Nekem nagyon tetszettek, egyik kedvenc íróm lett. Egy magyar férfi, nem meleg, van barátnője évek óta.


Találkoztam már vele dedikálásokon, teljesen normális és jók a nézőpontjai. Pont azon az oldalon, amit belinkeltél van egy másik önéletrajz is, ami sokkalta részletesebb.


Az Elme gyilkosai kötetét érdemes elolvasnod (ez egy trilógia része), szerintem fantasztikus, abszolút egyedi és igencsak van benne mondanivaló. Fura, hogy szemétnek nevezed, mert bár rengeteg a szemét a magyar könyvesboltokban, az ő könyveire ezt abszolút nem lehet mondani.


Nem is értem, miért idegesített fel. :O

2012. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hm. Régóta foglalkozom irodalommal és jól tudom, hogy a stílusban nem lehet hazudni, az a gond ezzel a figurával, és talán az "idegesített fel" hogy hihetetlenül gyenge minőségű írásban ad el(próbál eladni) kemény mondanivalót,nyilván homok, ha van barátnője ha nincs) ez kiderül, amikor egy hmokos dugást ír le csorgó nyállal, aztán meg panaszkodik, hogy évekig nem jelent meg, mert ilyen-olyan szemetek a kiadók, a kiadók egyenesen megmondták neki, hogy tehetségtelen de baromi szorgalmas, magyarul ezt grafománnak hívják, akinek tetszik, az mindössze azt bizonyítja, hogy nem olvasott még jót... és ez bosszant, hogy jó írások meg kiadatlanok, meg ez a fos oldal is bosszant, ami kimoderálta az előző kommentemet...
2012. jún. 8. 08:23
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Gyenge minőségű írások? Lehet, hogy bennem van a "hiba", bár sok szépirodalmi írást is szeretek; a sokkal populárisabbak közül is számosat. Nekem nem tűnt gyenge minőségűnek. Lehet, a legrégebbi könyvét olvastad (az Elme gyilkosai trilógiának azóta van egy felújított változata, amit ő maga írt át, mert szerinte szükség volt rá, még évekkel ezelőtt).


Biztos meleg, mert jól írja le a leszbikus jeleneteket? Akkor ezek szerint mégis jól ír? :) Amikor egy színész kiemelkedően jól játszik egy meleget egy filmben, rögtön szárnyra kapnak a pletykák. :) Amúgy meg sosem írt még homoszexuális férfiakról.


A kommentet meg írd vissza, max. egy kicsit lightosabban, hogy ne moderálják ki. Sok furaságot olvastam már ezen az oldalon, érdekes, azok nincsenek kimoderálva... :S


(Az # 1/3-as válaszíró voltam.)

2012. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 jeanlegrand válasza:
76%

Ha jól tudom, Bodor Csaba a neve a srácnak és szcientológus. Nagyon jó író, ha az USA-ban született volna, már rég bestseller lenne minden írása....

Ritkán lehet ennyire jól felépített és kidolgozott könyveket olvasni még a felkapott íróktól is.

2015. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 PrometheusDS válasza:
33%
Na,figyelj te kérdező! Ha annyira okos vagy,és olyan sok jó könyvet olvastál,akkor ki vele, milyen könyveket! Ha szerinted Shelley annyira gyenge,kíváncsi vagyok,neked akkor milyen a jó könyv. Szereted a Buci macit,meg a Dörmögő Dömötört? Melyik a kedvenced? Lassie hazatér? ☺
2016. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Duncan Shelley magyar

Figyelem

Alkotóértékelés írása

Teljes név Kasza Tamás

Nem Férfi

Honlap [link]

2018. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Kasza Tamás és Duncan két külön ember. Egy képen szerepelnek a Kasza Tamás honlapján :D Elég nehéz lenne saját magával egy képen lenni.


Honlap: brookskiado.hu, duncanshelley.com


A duncanshelley.eoldal.hu csak egy rajongói oldal.

2020. márc. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Pálfy György válasza:
44%

Személyesen ismerem a szerzőt. Magának való ember,kicsit zárkózott. Nagyon inteligens, a könyvei elött nagyon alapos kutatómunkát végez. Korábban tesztolvasója voltam.

Hegyekben állnak a jobbnál jobb ötletei, kiváncsi vagyok mennyit fog megvalósítani belőle.

Az írásai minősége folyamatosan fejlődik.

A kedvencem azonban az egyik első könyve amelynek az eredetí címe a Leszboszi cápa, vagy új kiadásban a Bosszú mestere.

Illetve az Elme gyilkosai triológia.

2021. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Duncan Shelley neve tehát Bodor Csaba, Kasza Tamás vagy Végh Attila?

[link]

[link]

2021. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!