Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon érdekes köhögésem van,...

Nagyon érdekes köhögésem van, nemtudom mitől lehet. Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Napközben nem szoktam köhögni.De este amikor lefekszem,rögtön elkap valamilyen inger köhögés,mintha valami csiklandozná a torkom.De az az érdekes,hogy nem akkor közvetlenül amikor lefekszem,akkor még semmi,amíg tévézek például.Hanem amikor már érzem,hogy mindjárt elalszok,amikor már félig meddig alszom.Na akkor kap el.Iszonyat idegesítő.Mitől lehet?
2012. márc. 20. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Én sejtem, de ahhoz tudnom kellene, hány éves vagy és dohányzol-e. Ha igen, mióta, ha nem, mikor hagytad abba.
2012. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
34éves,és dohányzom.
2012. márc. 20. 16:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos tüdőbetegséget jelez ez a fajta köhögés. Azonnal hagyd abba a dohányzást! Próbálj egészen magas párnát tenni a fejed alá úgy, hogy a tüdőd se legyen vizszintesen. Fordulj oldalra, hogy ne nyíljon ki a szád alvás közben, mert légszomj is előjöhet és kiszárad a szád, ami újra köhögésre ingerelhet. Féri, vagy nő vagy?
2012. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nő vagyok,és most megijedtem.Talán ez már tüdőrák????
2012. márc. 20. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Van egy másik nagyon alattomos tüdőbetegség, a COPD. Inkább ez lehet a köhögés mögött. Sokat írhatnék róla, de hosszú. Nézd meg inkább a neten. Ne szomorodj el, amiket olvasol róla, nem lesz vidám. Sajnos. De ha azonnal abbhagyod a dohányzást, sokat teszel magadért.
2012. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségedet.
2012. márc. 20. 17:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy erre gondoltam, de őszinte akartam lenni. Nagyon sok COPD-s van, aki még orvoshoz sem megy, mert elintézi azzal, hogy "dohányos" köhögés. Pedig ez két betegség egyszerre: krónikus hörgőgyulladás és enfizéma /tüdőtágulás/. Jobbulást neked. Mindenképpen nmej el az orvoshoz. Belenéz a szádba és már mondja is a diagnózist.
2012. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi van Veled? Voltál orvosnál? Köhögsz még? És a dohányzással hogy állsz?
2012. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia!Érdekes mert azóta mintha csillapodott volna.Most valahogy nem kap el úgy esténként.Orvoshoz nem mentem még el.Iszonyatosan hipohonder vagyok,rettegek a betegségtől,az orvosoktól,mindentől....
2012. ápr. 10. 08:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha sikerült abbahagynod a dohányzást /de csak akkor, mert ha nem, semmi nem fog használni/ vegyél BRONCHALIS-HEEL-t.

Homeopatias készítmény; mindenhol nem lehet kapni. Úgy gondolom, javulni fogsz.

2012. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!