Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek melyik festőállván...

Szerintetek melyik festőállvány a jobb és miért?

Figyelt kérdés
[link] Jpg [link] Gif [link] Jpg

2012. jún. 20. 18:22
 1/7 A kérdező kommentje:
2012. jún. 20. 18:24
 2/7 A kérdező kommentje:
2012. jún. 20. 18:24
 3/7 A kérdező kommentje:
2012. jún. 20. 18:24
 4/7 anonim válasza:
A 3.,mert összetettebnek tűnik.
2012. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek van eszköz tartója,ami jó pont,de nem ismerem.

Nekem olyan van,mint a kettes és van egy olyan,mint a hármas. A kettes könnyű. Van hozzá egy táska,de ha abban tárolod,akkor kissé macerás összerakni a képtartó része miatt.Ha viszont nem abban tárolod,akkor relatív könnyű összerakni. Egyedül a két láb közötti fémrész az,amire figyelni kell,hogy el ne hagyd.


A 3. nehéz és nehézkes a beállítása,mert egy csavar van középen ami az összes lábat összefogja.


Én a kettest használom és van egy asztali állványom még.

Az igazi az lenne,ha lenne egy olyasmi alsó rész,mint a fényképezőállvány és arra lehetne rápakolni az egészet. Külföldön van is ilyen,de nem valami olcsón.


Fontos lehet még,hogy milyen technikával dolgozol, mert ha esetleg akvarellel ,akkor fontos lehet még az is,hogy vízszintben is tudd tartani a képet.

2012. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

pl ilyen lenne jó.

[link]

mert itt a három láb össze van kötve a középső tengellyel merevítés miatt.

2012. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez tényleg jól néz ki. Olajjal festek ill. szénnel szoktam még rajzolni.
2012. jún. 21. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!