Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit vegyek fel a Madách...

Mit vegyek fel a Madách színházba?

Figyelt kérdés
Mennyire kell kiöltözni? A Madách-ban még nem voltam, állítólag nagyon elegánsan kell megjelenni.. nem elég a fehér blúz és a fekete nadrág... Van még pár hét.. úgyhogy ha varratnom kell ruhát.. akkor legyen időm :)Segítsetek... ! Köszönöm!
2012. jún. 27. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Dehogy kell varratni!!

Fekete nadrág és fehér blúz bőven jó!

Mi jártunk oda iskolából, és ültünk pótszéken, olyankor szinte egyáltalán nem öltöztünk ki (sötétebb farmer, szebb póló), és nem lógtunk ki a sorból.

Ez nem az Opera. :)

Nyugodtan öltözz ugyanúgy, ahogy bármelyik másik színházba, hidd el, senki nem fog "kinézni", mások is úgy mennek. :)

2012. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Bőven elég a fehér blúz, fekete nadrág. A farmer meg egyszerűen bunkóság egy színházban...
2012. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ..! Akkor megnyugodtam....
2012. jún. 27. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Kedves Második, naponta jártunk egy időben színházba, és sokszor a földön (lépcsőn) ültünk.

Mindenkit ismertünk ott, pótjegyekért álltunk sorba előadás előtt, azt sem tudtuk, bejutunk-e, vagy sem.

Ilyen körülmények között nem bunkóság farmerban menni, hanem szokás. Természetesen sulis fiatalok tehetik ezt így meg, mivel azóta én sem vagyok az, már nem teszem. (Egyébként nem kivágott, koptatott, rikítókék farmerre kell ám gondolni!)


Ne ítélj, amíg azt sem tudod, miről van szó, és főleg ne szólj bele olyanba, amihez nem értesz. Köszönöm.


Természetesen a Kérdezőnek nem azt mondtam, hogy farmerban menjen, hanem, hogy a fekete nadrág-fehér blúz kombináció teljesen jó.

2012. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem beleszólok, csak kijelentettem, hogy abszolút bunkóság farmerban menni színházba. Hiába pótszékes jegyed van. Ez olyan, hogy esküvőre se mész farmerba. Le lehet pontozni, hajrá.
2012. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is voltam csóró kollegistaként színházba járós, a legolcsóbb helyekre, mégis fel tudtam venni egy NEM farmer fekete nadrágot és egy elegáns felsőt. Szóval tudom miről van szó.
2012. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jól van, akkor legyetek nagyon okosak, látszik, hogy nem abba a körbe tartoztok, akik tényleg napi rendszerességgel járnak színházba. Nem baj, mert nem is kell amúgy, csak nevetséges, hogy ti akartok beszólogatni akkor.

Részemről a vita lezárva.

2012. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Pont annak kéne tudnia, aki naponta jár, hogy oda bunkóság farmerba menni. Nem baj, legyél csak bunkó ^^. Remélem majd lesz esküvőd és szétszaggatott farmerba mennek rá az emberek.
2012. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!