Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit rajzoljak a szerelmem...

Mit rajzoljak a szerelmem (fiú) szülinapjára?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
rajzolj rá egy 69-est :D
2012. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

egy kecskén ülő ír manót.

most őszintén semmit nem tudunk a barátodról (életkor, ízlés) mégis honnan tudjuk?

2012. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

attól függ mit szeret


nekem pl. ez tetszene [link]

2012. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ne nyálas, romantikus sz@rságot
2012. júl. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány évesek vagytok, de pl. magadat valami erotikus kontextusban. Biztos örülne neki. Ha még fiatalok, akkor... valóban, ne valami nyálasat, inkább azt, amit szeret. Te ismered, ha van hobbija vagy valamiből kedvence, azzal kapcsolatos biztosan jó lesz.
2012. júl. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lefestettem őt egy láda piával meg focilabdákkal.=D

Örült.

2012. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én grafikus vagyok. Szerintem puhatold ki mit szeret. Ha eléggé ismered, megismered megtudod a választ. Miért rajong, miről beszélget örömmel? Ha nincs ötleted, mert még nem ismered eléggé, érdeklődj barátjától, testvérétől, szüleitől. Amit rajzolsz élvezetből készüljön, mert különben látszik rajta, hogy kényszerből alkottad. Tehát olyan témát válasz, ami a te fantáziádat is megmozgatja, ami számodra is kedves.

A kész művet tálalni is kell. Ajándékba keretezve illik adni, becsomagolva.

2012. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]


Egy ilyet csak csajba és ne kzépen legyen az ajándék hanem a mellénél és ott középen egy piros bugyi legyen rajta sztem XDD

2012. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!