Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ázsia legfőbb kulturális...

Ázsia legfőbb kulturális örökségei?

Figyelt kérdés
Egy filmet akarok készíteni képek felhasználásával és szöveggel is hozzá,a főbb országok nevezetességeiből.Szerintetek melyek azok a természeti,kulturális örökségek Ázsiában,amiket érdemes lenne beletenni? Hegyek,erdők,épületek,templomok,bármi jöhet,csak nagyon modern dolgokat ne.(például a ping-pongozó robot Japánban).Idáig csak a Fujit meg az Aokigaharát említettem a filmemben,mást nem,mert nincs ötletem.Főleg a következő országok érdekelnének: Japán,Korea,Kína,India,de bármelyik ország jó!

2012. júl. 24. 13:52
 1/5 A kérdező kommentje:
15/L
2012. júl. 24. 13:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem csak megfogható dolgokban gondolkodnék. Ott van pl a hinduizmus, buddhizmus, taoizmus- ezek érdekes dolgok. Vagy ezeknek az országoknak a konyhájáról is szót ejtenék.
2012. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,ezekre én is gondoltam,csak még nem tudom,hogy mi és hogy legyen,mert valami aláfestő zenét is akarok,csak még nem találtam alkalmasat.
2012. júl. 24. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:

angkor wat

szerintem Indoznézia, Bali önmagában is szép hely

[link]

[link]

[link]

ennyi jutott eszembe hirtelen

2012. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kínában például a Nagy Fal, a Tiltott Város, az Agyaghadsereg.

De Kambodzsában is ott van például az Angkor Vat.

Japánból még megemlíteném a Hórjúdzsi-t, amely állítólag a világ legrégebbi, máig fennmaradt faépülete.

2012. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!