Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi érdekli a fiatalokat?...

Mi érdekli a fiatalokat? Milyen kulturális, közösségi programokon vennének részt szívesen?

Figyelt kérdés
Kezdő művelődésszervező vagyok és azt szeretném megtudni,hogy a mai fiatalságot mi érdekelheti és milyen programokban vennének részt szívesen.Gondolok itt közösségi,kulturális és szabadidős tevékenységekre.
2010. szept. 26. 10:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Én suliban DÖK tag vagyok, és ami program bejön a diákoknak a Mozimaraton meg a Rockmaraton.

Mozimaratonon olyan filmeket vetítünk diavetítővel, amik híresebbek, populárisabbak, amit a fiatalok is szívesen megnéznek (fantasy, akció, vígjáték, stb.).

Rockmaratonon pedig kezdő zenekarok mutathatják meg tehetségüket, bár nem tudom, Ön hol szeretne programot szervezni.

2010. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Projektorral, nem diavetítővel, bocs. :)
2010. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én 19/L vagyok, és szívesen vennék részt pl gyalogtúrán, biciklitúrán, érdekes előadásokon, valami olyan programon, ahol enni lehet :D meg ilyesmi :)
2010. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2010. szept. 26. 12:02
 5/12 anonim ***** válasza:

egy jó kirándulás, szalonnasütéssel a végén :D gitározás, együtt éneklés. sokáig ratyi dolognak tartottam, de nyáron volt egy élményem, ami megváltoztatta az eddigi véleményemet :D


nálunk gimiben a sulinap marha jó volt. ki voltak adva különböző feladatok (akár vicces, akár komoly) pl hogy vegyünk 10deka párizsit, és kérjünk róla áfás számlát. vagy fotózkodjunk egy nagy idős, és egy nagyon fiatal személlyel.

gyűjtsünk aláírást, hogy nevezzék át a sulit Zámbó Jimmy gimánziummá :D

próbáljunk meg minél több embert betuszkolni egy trabantba :D



imádom az ilyen hülyéskedős jövős-menős feladatokat :D

2010. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez nagyon tetszik!Szerintem felhasználom!:)Köszönöm!
2010. szept. 26. 18:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem minden olyan fórum jó tud leni amin van idő ill. mód arra, hogy megismerd a többieket, ehhez jók a kisebb csoportokban történő feladatmegoldások, ahol mindenképpen megismered a többieket
2010. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szívesen! légyszi nyomd a zöld kezet! :D

ha kell, akkor agyalok még valami hülyeségen :D

2010. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most volt a Kutatók Éjszakája, és amin a legtöbben voltak az a Kémiai kísérletezés volt, de sokan voltak a húsevő növények előadásán is, meg a számítógépes játékfejlesztésen, és a robotoknál. Hány éves korosztályt szeretnél megcélozni?

Az arborétum túrán és a lepkefigyelésen alig voltak emberek.

2010. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen egy egész közösségről lenne szó. Kb. 2600 fős település. A kisgyermekeknek,illetve a felnőtteknek szóló programokkal nincs gond,de a 14-24 éves korosztállyal annál több.Gondoltam,hogy a saját községem életéből merítek ötleteket,de a mi fiataljainkat nem érdekli semmi,csak a bulik és ezek velejárói.És nem is igénylik,hogy legyen olyan nekik szóló rendezvény,aminek van némi értelme.
2010. szept. 27. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!