Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lett? (Kérdésed túl...

Milyen lett? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Kegyetlen igazság



Üveges szemekkel,

meredek előre.

Tényleg megtetted?

Itt hagytál végleg?

Nem jössz vissza többet?

Ugye ez csak hazugság?

S nem a kegyetlen igazság?



Üveges szemekkel,

meredek előre,

s lassan ráébredek.

Tényleg megtetted.

Itt hagytál végleg.

Nem jössz vissza többet.

Se ez nem csak hazugság,

ez a kegyetlen igazság..


(ha van vessző hiba létszíves szóljatok) Előre köszi a válaszokat!:)


2012. aug. 1. 21:02
 1/10 A kérdező kommentje:

Meg ez :


Túlságosan szerettem


Mondd el az igazat,

de ne hamisan!

Áljj elém és nézz rám!

Nem érek egész nap rá..

Fáradt vagyok és gyenge,

te tetted ezt velem.

Tönkre tettél végleg,

vissza vonhatalanul és könnyen.

Túlságosan szerettem,

s ennek bizony kárát leltem.


12L (csaak úgy mellékesen:p)

2012. aug. 1. 21:13
 2/10 anonim ***** válasza:
jaj, de szép vers!
2012. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tényleg szép?
2012. aug. 1. 21:20
 4/10 anonim válasza:

2. "vers":

Ha valóban 12 vagy... Akkor ezt a témát szerintem ne erőltesd. Nem vagyok nálad sokkal idősebb, de beláthatom, hogy ehhez a témához egy ennyi idős még nem elég érett.


1. vers:

Nem egy tipikus vers, de nem rossz, én dalszövegnek tudnám elképzelni, annak tökéletes volna. :)

2012. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A második vers nem feltétlenül szól a szerelemről. Szólhat arról is , hogy a legjobb barátod akit szerettél(ez természetes hiszen a barátnőd volt) becsapott , túl könnyen. Tönkretett mert ő volt az akiben tényleg megbíztál de elárult és többet már nem bírsz megbízni senkiben. Tehát nem feltétlenül szól arról , hogy volt egy fiú akit szerettél de megcsalt vagy akármi. Én legalábbis nem úgy értelmeztem ezt.:) Az első versről meg igazad van.:) Refrénként egy dalban én is jobban eltudnám képzelni:D És igen tényleg 12vagyok:)
2012. aug. 2. 18:38
 6/10 A kérdező kommentje:
És hazudott neked szinte mindenbe . De te most az igazat szeretnéd hallani tőle. Úgy ahogy tényleg megtörtént! És ez tényleg megtörtént velem.:) Az első "verset" pedig az alkonyat ihlette. Ugyanis mielőtt megírtam azt néztem. (Azt a részt amikor Edward kiakarja nyíratni magát a Volturival. Bella meg kétségbe van esve , hogy elhagyta őt , és képtelen ezt felfogni)
2012. aug. 2. 18:41
 7/10 anonim válasza:

Nem tudom, nekem a másodikról valamiért kapásból ez a szerelem téma jutott eszembe... :D

Egyébként az elsőhöz kikísérletezek valami dallamot zongorán, kíváncsi vagyok rá... :D

2012. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hajrá! :D Igen az a téma sokkal könnyebben eszünkbe jut róla.:) Amúgy én is próbálkoztam zongorával és gitárral is.:D (zongorázni azt úgy ahogy tudok csak gitározni nem. Bár ahhoz képest igen jó dolgokat szoktam összehozni:D)
2012. aug. 2. 21:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Sztem jók lettek!:) 14l
2012. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszii *.* :)
2012. aug. 18. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!