Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Bodies 2 kiállítás ajándéktárg...

Bodies 2 kiállítás ajándéktárgyak?

Figyelt kérdés
Volt valaki a Bodies 2-n, tényleg volt ajándékbolt és lehetett a halottak fényképével ellátott ajándéktárgyakat, stb.-t venni?
2012. aug. 19. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Én voltam, de ilyesmi nem volt. De egyébként is, azon kívül, hogy gusztustalan még illetlen, tiszteletlen a halott személyére nézve is.
2012. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam,de semmit nem láttam hasonlót.Az elsőn vetünk egy angol nyelvű könyvet a kiállításról,itt még az sem volt.
2012. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az elsőn voltam, és IGEN! Hűtőmágnest, pólót, a klasszikus szuveníreket... csak épp preparált halottak képével...

NAGYON ki voltam akadva ettől, mert annyira mondták, hogy így-úgy tiszteletben tartják azokat, akik ezeket a testeket használták életükben stb., de nagyon nem! Ez a szuvenír-dolog a legkegyeletsértőbb dolog, amit valaha láttam.

(Amúgy a kiállítás nagyon érdekes és tanulságos. Én ugye nem orvosira jártam, így nekem rengeteg újdonság volt, és ráirányította a figyelmemet arra, hogy mennyire fantasztikusan eltervezett minket... Valaki...)

2012. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is így gondolom, köszönöm a válaszokat. Valaki nem volt esetleg a bp-i sziklakórházban közületek?
2012. aug. 25. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Ott nem, de a Mentőpalota (Markó utca) Pincekórházában igen. Nemrég csinálták meg viaszbábukkal. 1956-ban ugyanis rögtönöztek ott egy "kórházat", hogy a sok sebesültet ellássák... felemelő, hogy a hivatásos életmentő így gondolkodik... Helyzet van, és azonnal reagál, hogy menthesse az embereket! Menj el, nézd meg.
2012. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!