Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy lehet megtanulni "tag-eln...

Hogy lehet megtanulni "tag-elni"? (graffiti)

Figyelt kérdés

[link]


ilyenekre gondolok, nagyon jól néznek ki és én is akarok csinálni de valahogy nem megy, valahol nincs leírás róla? vagy jó videó? használhatót még nem találtam.. gyakorlom, nézelődök, de nincs hozzá érzékem, pedig nagyon szeretném.


2012. szept. 1. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
A tag, az nem graffitti, legfeljebb gyenge wannabe graffitti. Miért akarod megtanulni, tüzelő kankutyának érzed magad, akinek minden falat meg kell jelölnie, ami az útjába esik? Mert ha nem csak a saját szobád falát és az iskolai füzeted sarkát szeretnéd kidekorálni (ez ugye szíved joga, oda azt teszel, ami tetszik), akkor szeretnélek megkérni, hogy _ne_ csatlakozz azokhoz, akik ilyen igénytelen egyenfirkákkal koszolják össze az épületeket, amik mások tulajdonát képezik.
2012. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Utána kéne nézni, miért tageltek (nem kell kötőel, mert nem néma hangzóra végződik) a fekák amcsiban és miért akarsz te! Sok embernek van ilyen korszaka, de utána úgyis megbánja. :) Inkább tanulj meg rajzolni.
2012. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
az igazán szép tag-eket megrajzolják(de ez nem számít igazi tag-nek).a falakra rajzoltak csak sima firkák,bárki tud csinálni.
2012. szept. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor tényleg igazán béna vagyok, mert én nem tudok.. és igen, kankutyának érzem magam. PITBULL VAGYOK! :D
2012. szept. 3. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézel képeket először próbálod lemásolni a betűket, aztán majd kibontakozik saját stílusod. Vagy van ehhez valakinek tehetsége vagy nincs.
2012. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jé, a nagynéném csivavája is mindig azt hiszi, hogy ő pitbull ;)
2012. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!