Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ezek az idézetek tetszenek...

Ezek az idézetek tetszenek nektek? Vagy mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

~Az életben rengeteg rossz dolgot teszünk.. És rengeteget megbánunk.. De vannak olyan dolgok amik bár rosszak..Nem sajnáljuk , hogy megtettük, mert akkor boldogak voltunk. Csupán a vége sült el rosszul a dolognak. Ami több volt mint elég..


~Sok rosszat megéltem már. Az összesen túltettem magam valahogy.Most mégis úgy érzem , hogy ez más fajta rossz. Olyan amit eddig még nem éreztem.. És ez sokkal rosszabb mint az összes többi..


~Az élet nem gyerekjáték. Sok rossz van benne. De mégis.. Sok jó is. Ami valahogy elfeledteti velünk a sok rosszat.. Ugyanígy fordítva is igaz. Mocskos egy játszma ez..


~Az emberek hazudnak. Korlátok és megállás nélkül. Akárkinek akárhol. És még bűntudatok sincs. Igen ebből is látszik.. Nem biztos , hogy az ember a legokosabb élőlény.


~Fáj mert nem vagy itt. Fáj mert én üldöztelek el. Fáj mert tudom csak az én hibám. És fáj mert tudom úgyse működött volna.


2012. szept. 2. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha meg akarod ismerni, milyen az, amikor valaki tényleg magas színvonalon tud írni bölcs mondásokat, akkor ajánlom neked La Rochefoucauld Maximáit. (Kiejtve: lárosfukó.)


Ezek itt nemcsak semmitmondóak, hanem a nyelvi minőségük is égbekiáltóan gyatra. Ez van.

2012. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A jó idézet rövid és lényegretörő. Ezek inkább gondolatok.
2012. szept. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!