Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kamaszként milyen úton kell...

Kamaszként milyen úton kell elindulnom, hogy író lehessek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és már kicsi krom óta írok,az évek során fejlodtem és szerintem elég jól megy,de persze még nem tokéletesen.valójában az érzelmeimet tudom a legjobban leírni,a párbeszédeknél pedig mindig elakadok,de remélem ez majd változni fog.a lényeg,hogy fogalmam sincs mit tehetnék azért,hogy ez az álmom valóra váljon.

2012. szept. 18. 17:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Küldj privibe egy írásod..


én azt tanácsolom, hogy ha van időd írj egy könyvet...


nem kell 300-400 oldal elég egy 100-150..


majd ha befejezted akor pár hónap múlva olvasd el/olvastasd el másokkal

és nézd meg a véleményüket...



én is akartam könyvet írni de az időm nem engedte meg.


ha megpróbálod és segíteni kell bármibe akkor írhatsz nekem, sokan mondták hogy elég jó író vagyok..

2012. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Hát szerintem mindenkinek van olyan korszaka, amikor író akar lenni... De nincs annyi író---> csak kapcsolatokkal lehetsz az. De én pl szeretek novellákat írni, főleg vicces sztorikat, amivel akár egy stand-uppot is lenyomhatnék...:D
2012. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%

Szia!


Magyarországon itt mindenki munkás vagy paraszt lesz.

Én 120 hektáros paraszt vagyok.

2012. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

Sokra nem mész vele. Próbálkozni lehet, bölcsészkar stb. Aztán elmehetsz bolti eladónak, mert éhen veszel , sajnos. Ez csak hobbinak jó,de nem tudod megenni vacsinak.Családról nem is beszélve. Sajnálom. Sorolj fel 10 híres írót MA Magyarországon, aki ebből meg is él... és a többi többszáz? Na , látod!


Amúgy nem azért, mert kételkedem benne, hogy jól írsz, de 15 évesen minden lány baromi látványosan tud szenvelegni papíron... szerintem ez nem egyedi eset, kicsit sem.

2012. szept. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
énn nem vagyok egy szokásos tinilány,sosem voltam az,és én ezt nem tinikoromban kezdtem el,hanem amióta tudok írni.
2012. szept. 19. 17:05
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén kívánom, hogy légy Te a kivétel!
2012. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
írj történetet blogspotos oldalra, figyeld a visszajelzéseket, a látogatók számát. és persze ha meg lesz a blog küldd el nekem a címét, kíváncsi vagyok :) szintén 15/L
2012. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
gondoltam már arra,hogy felteszem netre,de nem hiszem,hogy jó otlot lenne.
2012. szept. 19. 18:59
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
miért? sokan olvassák az ilyet.. akkor legalább üziben küldj egyet kettőt légyszi
2012. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetnél, kíváncsi vagyok mire ez a magabiztosság:)
2012. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!