Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szabad-e vinni színházba...

Szabad-e vinni színházba vizet illetve pogácsát?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy nagyobb táskába egy másfél literes vizet és pár szem pogácsát elviszek magammal, mert nagyon hosszúnak ígérkezik a darab és nem akarok a drága büfébe venni elemózsiát. Illik-e, elfogadott-e ?

2012. szept. 30. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól elrejted a táskádban, nem fog feltűnni senkinek. A szünetben előveszed, és megeszed. Amúgy szerintem az előadóterembe nem szabad bevinni kaját, de amiről nem tudnak az nem fáj nekik :)
2012. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Be lehet vinni, de nem illik. A víz még elmegy, ha nem lóg ki a táskádból; de ha két-három órát nem bírsz ki evés nélkül, akkor kicsit el kellene gondolkodnod az életmódodon, mert ez egy nagyon rossz étkezési módszer.
2012. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szünetben nyugodtan megehetsz egy pizzát is!
2012. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már eleve azt nem illik, ha valaki nagyobb táskával megy be a nézőtérre, nincs is ott mód azt elhelyezni, be kell tenni a ruhatárba. Amit nem illetlenség bevinni, az a kis női retikül például. De megnézném, hogy abba hogy teszel be egy másfél literes palackot.
2012. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagy táska, nagy víz nem jó.

Kis-közepes, elegáns (színházba való) táska, elfér benne fél liter víz és bármi kaja. Nézőtéren tilos enni-inni, de szünetben a folyosón teljesen OK.

2012. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát a szünetben nyugodtan. A ruhatárra gondolj azért: bőrönddel nem engednek be úgyse. De egy fél literes üdítőt simán bevihetsz. Illeni nem illik. De nekem pl. egy különös betegségem van (nincs elég nyál/könny/stb. folyadék termelésem), és ezért muszáj volt italt vinnem, pedig első sorban ültem, de hát na, sajnálom, de 3 órás és 15 perces darab volt, muszáj volt innom. Nem szóltak rám, de nem illett.
2012. okt. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad, nem is illik, de én a kistáskámban vittem be gumicukrot, és előadás közben azt nassolgattam. Nem tehetek róla, nem tudok egyhelyben ülni sokáig, még akkor sem, ha érdekes a műsor (mert az volt, tetszett a musical), így legalább valami mozgást végeztem.:D
2012. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!