Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mibe illik menni a nemzeti...

Mibe illik menni a nemzeti színházba?

Figyelt kérdés
Nagyon gáz lenne ha sima cipőbe mennék, kicsit sötétebb kék gatya , meg mondjuk 1 zakó? Fiú vagyok, Az ember tragédiáját nézném meg...

2012. okt. 11. 19:25
 1/6 anonim válasza:
100%
Annyira nem gáz de a cipőn sürgősen változtass!
2012. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a címhez illő ruha lenne. :D

Öltöny, bár akkor sem foglalkoznak vele, ha így mész.

2012. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsó ez nagyon jó volt:D:D áááh
2012. okt. 11. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én lány vagyok, de elmondanám a tapasztalatom, ami lehet, hogy Rajtad jelen esetben nem segít. :) Én általában kiöltözöm színházba. Ez nem jelent nagyestélyit, csak egy csinosabb szoknyát/nadrágot, csinos fölsőt hozzá, de olyat, amit hétköznap (pl. suliba) nem lehet fölvenni, mert oda túl elegáns. Szerintem ezt így illik. Ennek ellenére mindig van egy csomó ember, akik teljesen hétköznapi ruhában mennek. Sval szerintem egyik esetben sem lennél feltűnő jelenség, de javaslom, öltözz elegánsan, mert ez egy színház. Amúgy sulival mész, vagy magadtól?

2012. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ha már láttátok is, akkor si érdekel: mi az, hogy festőműhelyben? Ott láttátok?


"Az előadást a Nemzeti Színház festőműhelyében játsszuk


Felhívjuk nézőink figyelmét, hogy az új játszóhely speciális megközelíthetősége miatt kérjük, hogy időben, legkésőbb az előadás előtt 20 perccel érkezzenek a színházba. Az ezután érkezőket NEM tudjuk beengedni, késés esetén a jegy árának visszatérítésére nincs lehetőség! Az előadás megtekintéséhez kényelmes viselet ajánlott! "


Amúgy utolsó mondatban van a válasz.

2012. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, félrekattintottam és hülyeséget idézem!
2012. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!