Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tetszik nektek az alábbi kis...

Tetszik nektek az alábbi kis írásom? (talán egy pársoros könyvrészletnek lenne jó, vagy nem tudom. )

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy jellemezzem hogy egyáltalán mi ez,de most írtam csak úgy. Vélemény ?


Narancssárga Naplemente


Először próbálok körülnézni,de a csillogás elvakít.

Úgy érzem magam mitha valami mesében lennék. Nem tudom hol vagyok.

Lassan lépkedek a langyos homokban, a hűvös tengeri szél simogatja az arcom, a hajam szanaszét hullik a vállamra, mint egy bársony fátyol.

Erről egy film jut eszmbe,amiben egy kétségbe esett lány fut végig a parton, szerelmét keresve, de nem talál semmit, csak az aranyló naplemente fényétől csillogó tengert.

Magas pálmafákkal körülvéve.

(De ez csak egy hófehér álom)



#fiú #könyv #lány #szerelem #mese #vers #fantasy #tengerpart #fehér álom #narancssárga naplemente
2012. nov. 12. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Fájni fog, ha felkészültél olvasd tovább, ha nem kell objektív kritika, görgess tovább:

középkategóriás blogbejegyzésnek elmenne. Vagy középkategóriás bevezetésnek. Ebből lehet jobb is, rosszabb is a folytatás. Semmi átlagon felüli nincs benne.

2012. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze,mert a blogokba ilyeneket írnak mi? szerintem a blogba nem szoktak ilyeneket irni,épphogy nem szokták ezeket a szavakat használlni ._.
2012. nov. 12. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Na, látszik, hogy te is csak a blogok legalját olvasod...
2012. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 H* válasza:
100%

Nem annyira rossz...bár ez a rész nem tetszik h: "a hajam szanaszét hullik"

Am még a szó ismétlésekre figyelj:) De kezdésnek nem rossz.

2012. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi! :))
2012. nov. 15. 19:15
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Nem értem, miért ne írnának ilyeneket a blogokon... Járj egy kicsit utána, olvass több blogot, és akkor rájössz, hogy van olyan is, aki a "könyvét" írja blogon...

Egyébként amit írtál, az nem nagyon fogott meg. Úgy értem, hogy jó,jó, persze, de nem ragadott meg benne semmi. Nem késztetett semmi arra, hogy kíváncsi legyek a folytatásra, vagy hogy olvashassak még többet tőled, mert annyira jól, szépen fogalmazol. Mert azért ennyi szövegből nem igazán derült ki. :/

Amire tényleg figyelj, az a szóismétlés! És az a szanaszét-es mondat... igen-igen érdekes. :D

Egyébként sok sikert neked! :)

2012. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

áá igazából felvételi feladatsort csináltam és egy 10 mondatos fogalmazást kellett volna csinálni "Álmaim nyaralása" címmel. Ez lett belőle,de ujrairtam :D

Nem tusom igazábol nem akarok költö lenni vagy ilyesmi csak érdekelt hogy ez most szép-e. Tudom nincs teljesen rendben,de beleértve hogy kb egy 1,5 perces kis dolog nem olyan rossz szerintem. :D

2012. nov. 16. 15:59
 8/8 anonim válasza:

Persze, hogy nem rossz! :))

Igen, általában nekem is ilyenkor jön az ihlet. Minél extrémebb, váratlanabb helyzetben.

A felvételire meg majd hosszabbat írj! :DDD (Csak hülyülök!)

Ja... és előző voltam!:D

2012. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!