Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen ez a rajz? Kitalálod,...

Milyen ez a rajz? Kitalálod, hogy kit ábrázol?

Figyelt kérdés

:)

[link]


2012. nov. 17. 23:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
22%

hát, olyan átlagos

a szeme valahogy fura

olyan 14-15 évesnek gondollak, ebben a korban egész jó rajz, de nem vagy kiugró tehetség, szerintem

nem tudom, ki van rajta, sajnos

2012. nov. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
40%

Csak nem az öntelt, arcával alig beférő Muri Enikő?

A szemekre rámentél látom, de az arc többi része kidolgozatlan a szemekhez képest.

Átlagos rajz.

2012. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nem, nem Muri Eniko:D Rihanna:)

probaltam àrnyèkolni is de az nem nagyon làtszik a kèpen:)

2012. nov. 18. 00:06
 4/31 anonim ***** válasza:
45%
Nem Muri Enikő az?
2012. nov. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
6%
Aranyom ez minden, de nem Rihanna... Aranyosan elrajzolgatsz, de a helyedben nem erőltetném nagyon...
2012. nov. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%
Most akartam írni hogy vagy a Dr. Szöszi vagy Rihanna ;)
2012. nov. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok megint, az állat rontottad el meg a szemei lettek kicsik, de tényleg inkább félkésznek mondanám, mert a mosolya olyan felismerhető lett, pedig rühellem rihannát :D
2012. nov. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is egyértelműen felismerhető benne a mosoly miatt is Rihanna. Aki meg ilyen lenéző választ írt, azzal ne foglalkozz, nyilván ő még ennyire sem tud rajzolni és nyilván barátai sincsenek, ezért ilyen savanyú a lelkem, de ez az ő baja
2012. nov. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
27%

Jaj de ismersz :D (nem)

Most miért írjam neki, hogy jaj de csudijó, miközben átlagos?? Jobb hazudni neki? Én egyáltalán nem ismertem fel, nem azért mert g.ci akarok lenni, hanem mert nem az. Én is inkább Muri Enikőt mondtam volna. Nem az anyja vagyok, hogy mindenre bólogossak, hogy nagyon szép kislányom. Nem rajzol rondán, de nem is kiemelkedő az emberi arc ábrátolásában.

2012. nov. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan, nem vagy az anyja, ezért sme kell aranyomnak szólítgatnod, mintha te annyira bölcs lennél vagy vmi, mert most bizonyítottad be, hogy mennyire kis butuska vagy
2012. nov. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!