Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A hajat hogyan tudnám még...

A hajat hogyan tudnám még javítani? (rajz)

Figyelt kérdés

Félkész rajz, szájat, nyakat ne nézzétek... A hajjal nagyon nem vagyok megelégedve. Mit változtassak rajta?

[link]



2012. nov. 18. 01:13
 1/7 sippara ***** válasza:
76%

WOW!

Bocsánat, csak azért írok, hogy elmondjam, gyönyörűen rajzolsz! Elsőre el sem hittem, hogy nem firka :O

Egyébként egyáltalán nem értek hozzá, úgyhogy segíteni nem tudok, de hajrá, csak így tovább, a szemeiről percekig nem tudtam levenni a szemem! Le a kalappal előtted!



...és még egyszer: WOW!

2012. nov. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

talán lehetne egy kicsit sötétebb árnyalatú egy-két helyen, valamint esetleg kissé göndörebb :) ja és balra is legyen haja... Felül nekem olyan furcsa érzésem van, valahogy irracionálisan egyensen felfelé áll... :/

a nyaka tényleg fura, meg a keze is (ha az kéz egyáltalán), de a szája OK

de amúgy jóóó :]

6 éve tanulok rajzolni, remélem nem mondtam hülyeségeket :D

2012. nov. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ja és lent fura az az elmosódás szerű rész a nyak mellett, abban is lehetnének hajszálak, (vonalak) úgy éreztetnéd jobban a hajat ott is, mert így füstszerű... előző voltam :)
2012. nov. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem értek hozzá szóval ne hallgass rám. szerintem talán ahogy azok a sötét vonal szerű szálak kiindulnak a homloktól és jobb oldalt az álltól is túl vonal szerűek. túl szálasak.


nagyon szép amúgy.

2012. nov. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Palvin Barbi? :)
2012. nov. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez gyönyörű! Nagyon ügyes vagy, gratulálok! (ami a furcsa, az a hajának az az része, ahol átdobja a másik oldalra, mert ilyen magasan az életben nem marad meg neki szerintem, emiatt tűnik irreálisnak, az összes többi része kifogástalan, lenyűgöző) (bár nekem még így is tetszik :) )
2012. nov. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket és mindent :D

Igen, Palvin Barbi.

Felül tényleg nem jó, ezt nem vettem észre, szerencsére egyszerű megoldani. Köszönöm

2012. nov. 18. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!