Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen amatőr írói oldalra...

Milyen amatőr írói oldalra érdemes regisztrálni? (És miért? )

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

rengeteg van ... ahogy figyeltem ezek úgy szaporodnak, hogy megunja valaki, hogy nem diktálhat egy amatőr irodalmi portálon, és létrehoz egy újat


regisztrálj mindegyikre amit a kereső kidob, és figyeld a forgalmat (nem a beküldött művek számát, hanem a "kritikákat" amik természetesen csak nagyon ritkán tükrözik a valóságot, mert azt várja a hozzászóló, hogy elballagsz az ő művéhez, és viszonzod )

2012. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

huh, ez mennyire igaz :)

egyszer regeltem egy ilyenre, de ki is léptem, mert ömlengtek egy olyan "írásért", ami egyszerűen olvashatatlan volt. Ezután nem sokat értem a dicséretükkel. :)

2012. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne ilsen G-Portálos idiótaságokra, ahol tinédzserek hirdetnek pályázatokat, és ne poet.hu-ra, meg ilyenekre, ahol aztán majd jól felfedeznek... A Share Your Art-ra érdemes. www.sya.hu Szerintem azért, mert pályázatokat is hirdetnek, aminek megjelenés a vége (antológia, vagy saját kötet). Nyilván nem az Alexandra kiadónál, de kezdeni kell valahol. Véleményt mondanak az emberek egymás művéről, de úgy veszem észre, ott valahogy jobban értenek is hozz, ez a saját tapasztalatom. Egyébként oda képeket, festményeket, de akár még szobrokat is föltehetsz. Rendeznek találkozókat, a csoport tagjai személyesen is megismerkedhetnek egymással, lehet, hogy már törzshelyük is van, csak én nem követem egy ideje technikai okokból. De csak ajánlani tudom. Persze mindezek a dolgok nem kötelezők.


Van még a GIBBER, talán gibber.hu, de nem biztos. Oda regényeket lehet, de hogy ők hirdetnek-e pályázatokat, azt nem tudom, én az iylen tedd fel a regényed, és akkor 50-en elolvassák dolognak nem vagyok a híve.

2012. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs az elgépelésekért.
2012. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!