Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha valaki azt mondaná nektek,...

Ha valaki azt mondaná nektek, hogy mondjatok pár szempontot egy jó könyvhöz, miket tartanátok szem előtt?

Figyelt kérdés

Elkezdtem írni egy könyvet, éshát még nem, csak vázlatot készítekaz eseményről. Pár tippet, vagy könyvet tudnátok mondani hogy mi lyen tetszett nektek ?

De az is elég, ha eseményt, szereplőt, történetrészt mondotok :)



2012. nov. 22. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem! Eseményt, szereplőt és történetet neked kell kitalálnod, hiszen azért írsz, mert ötleted van, nem? Van olyan, hogy uborkaszezon, ihlethiány, rossz passz, stb., de így indítani nem üdvös. Elhiszem,hogy csak tippeket szeretnél kapni, de szerintem nem vagy érett arra, hogy könyvet írj. Ha tévednék, akkor elnézést és sok sikert hozzá!
2012. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Félreértetted kérdésemet az alaptörténet és a főszereplő meg van , csak olyan eseményről azeretnék írni , ami másnak is tetszik
2012. nov. 22. 20:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értettem félre, tucatjával olvasom az ilyen kérdéseket és ez bizony ötlethiány és/vagy bizonytalanság. Nem akarok rosszmájú lenni, nem is írok többet, de szerintem érdemes ezen elgondolkoznod. Persze csak akkor, ha komolyabb babérokra törsz. Ha hobbiból írsz a környezeted szórakozására, akkor nem "gáz" a kérdés. :)
2012. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék írni mert ötleteim vannak, és nem komolyabb célokra tervezem az írást. Esetleg ha majd nagy leszek, de a kor csak egy szám.
2012. nov. 22. 20:51
 5/13 anonim ***** válasza:
...azt nem írtad, hogy hány éves vagy :)
2012. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mert úgy gondoltam hogy nem számít, de ha annyira érdekel :

15/L

2012. nov. 22. 20:58
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem "annyira érdekel", te utaltál rá ezzel a mondattal: "Esetleg ha majd nagy leszek, de a kor csak egy szám."


Még kiforratlan a stílusod, rengeteg a helyesírási hibád is, de ez mind mellékes, ha jól szórakozol közben és sikerélményed is lesz benne. Sok sikert!

2012. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen, számít a kor, mert bizonyos határokat szabnak meg .

A stílusom és a helyesírási hibáim miatt ne aggódj . Csak az interneten való társalgás zavar meg.

2012. nov. 22. 21:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Én minden történelmi regényt szeretek, a kor gyakorlatilag mindegy, bár a XX. század nem jön már be annyira. A lényeg, hogy figyelj a történeti hűségre, nézz utána, hogy éltek abban a korban az emberek. Ma az internet korában már jóval könnyebb, amikor én akartam író lenni tizenöt évesen, akkor még nehéz volt ilyen infókat szerezni.
2012. nov. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Biztos sokan kiváncsiak lesznek majd egy 15 éves lány irományára, amihez a gyakorikérdéseken szerzett ihletet.
2012. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!