Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A versemről szeretnék vélemény...

A versemről szeretnék véleményeket kapni, van értelme írnom?

Figyelt kérdés

Meglátni és megszeretni,

UPC-nél ismerkedni

Lila szoknya, Robotlány,

Ervin egy magyartanár


Egyre többet beszélgetni

Hévhez futni, ismerkedni,

Sok-sok holdos kacagás

De inkább csak izzadás


Aux 4-en kávézgattunk,

Később már csak szitkozódtunk,

András elment, az apánk,

Jelómen egy nagy talány


Szülinapod nem szereted,

Embereket se kedveled,

Reggelente morogj hát

Holppal jön a ráadás


Lótuszod nő, bűvös-bájos

Frizurád is cicalányos

Barátnő vagy, jó fogás

Fenekedre paskolás...


Pucéran Hollandiában

Testen kívül, alig várom,

Hajunk szétfújja a szél

Szabadságban te meg én.


2012. nov. 26. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!! Én alapjáraton egy nagyon empatikus lény vagyok és a mai napom olyan kis muris is, úgyhogy egy kedves választ fogsz tőlem kapni. Szerintem ez úgy jó ahogy van, egyszerűen annyira nem stimmel benne semmi, hogy nagyon beklaful tőle! Érezhető benne egy kis balladai (meg tán költői) homály is, gyönyörű!!! Nem tudom kinek írtad, de biztos csupaszív és nagyon édes lány/fiú/semleges nemű lehet!!!
2012. nov. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Malats ***** válasza:
Én nem leszek olyan meleg szívű mint az első. Borzalmas. Össze vissza szavak sokasága, amik azt a látszatot akarják kelteni hogy micsoda elvont művész bújik a sorok között, sikertelenül. Emellett bele van préselve néhány közhelyes kép is, amikről valószínűleg úgy gondoltad milyen szépek. Én ezt önnek nem ajánlom.
2012. nov. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem vers.
2012. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A saját örömödre egyébként miért ne lenne értelme írnod?

De hadd kérdezzek valamit: milyen tudatállapotban írtad te ezt? Nem adott ihletet egy kis fű?

2012. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne haragudj, de ennek mi értelme? Próbálj meg írni egy olyan verset, ami szól valamiről, van mondani valója is. Ebből nem lehet megállapítani, hogy van e tehetséged az íráshoz..
2012. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Írni mindig van értelme. :) Az első versek ritkán érik el a Nobel-díj kategóriát, de ne add fel, írj, olvass, találd meg a hangod. A vers alapvetően nem rossz, a rímek jópofák, játékosak, a témának meg nem feltétlenül kell megváltania a világot. Ha tanácsolhatok valamit, törekedj a rövidebb, tömörebb formákra, ne sajnálj kihúzni 1-2 sort, ha kerekebb, tökéletesebb végeredményt szeretnél. Nekem a negyedik strófa lóg ki egy kicsit a képből, de számodra biztosan jelentenek ezek is valamit, emléket, élményt. Szóval csak biztatnálak.


Egy ex UPC-s diák

Ui: Ervint üdvözlöm! :)

2014. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!