Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi legyen a művésznevem?...

Mi legyen a művésznevem? Alina. Ide kéne még valami. (festő) bővebben lent.

Figyelt kérdés

Blanka, 15 éves vagyok és festek (nem falat,hanem festményeket:)) meg music videokat csinálok,de az mondjuk most nem lényeges.

Alina Skywalker(Álina) voltam,és rájöttem hogy ez a Skywalker "lopás" vagyis nem túl egyedi mert ugye a Star Wars-ból van. Egy egyedi kéne.. Nem szeretem a cy-végződést. A cét sem nagyon!!

Az eleje maradjon Alina és utána kéne valami művészi..valami szép vezetéknév amivel együtt kimondva jól hangzik. (Ha valaki tud mondhat ugy is hogy nem Alina az eleje,de csak ha olyan jó)Segítsetek kitalálni egyet!


Minden értelmes válaszra megy a zöld kéz..



#művésznév #festő.művész
2012. nov. 27. 19:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

oké :D örülök hogy érdekel..

egyre jobbak! komolyan ügyesek vagytok ;))

2012. nov. 27. 21:52
 12/22 anonim ***** válasza:

Reardon

*Rimbauer

Wheaton

Hardaway

Asbury

2012. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Jól látom, ANGOL nevet akarsz?


Csak szólok, hogy a művésznév lehet ám a saját anyanyelveden... Nem kell külföldinek tettetned magad...


Gót Alina pl.

2012. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Hümm... azon gondolkozok, hogy úgy lennél nagy művész, ha nevedet is te találnád ki, és nem segítséget kérnél. :)


Én egy kétlábonjáró névgenerátor vagyok a saját irományaimhoz, de nem hinném, hogy képes lennék segíteni, mert szerintem ez is egy bizonyos általad említett "lopás".

2012. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

utolso előtti: Azért akarok külföldit,mert szerény személyem szerint jobban hangzik sokkal,mint az ilyen ékezetes nevek.

A másik baj pedig elég gagyi ha olyan nevem van hogy mindenki egyből tudja mit jelent.Az a jó mikor jó hangzása van és csak selyteni lehet hogy mit jelent.


Ultolsó: Sokat gondolkoztam és nem sokra jutottam ezzel.

Talán engem nem név generátornak találtak ki:)

2012. nov. 29. 21:33
 16/22 A kérdező kommentje:
egyébként a Rosenberg-el az a baj,hogy beirtam a google-be és kiadott egy csomo képet egy bizonyos Alina Rosenberg lovas versenyző(?) ről. Nem szeretnék olyan nevet ami egy ismertebb személyé.
2012. nov. 29. 21:35
 17/22 anonim ***** válasza:

"Azért akarok külföldit,mert szerény személyem szerint jobban hangzik sokkal,mint az ilyen ékezetes nevek."



Angol neve tudod, hány embernek van?

Erről persze nincs statisztika, de ha megnézed az angol nyelvű országok népességét:

USA 314 millió

Nagy-Britannia 62 millió

Kanada 35 millió

Ausztrália 22 millió

Új-Zéland 5 millió


az 438 millió... szemben a 15 millió magyarral...


Nos, szerintem világviszonylatban harmincszor különlegesebb a magyar név, mint az angol.... :)

2012. nov. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

DE ÉN NEM AMERIKÁBAN/ANGLIÁBAN ÉLEK.

Ha mondjuk az lesz a nevem hogy pl.. Rózsa Alina,az ugy tök gagyi mert mindenki tudja mit jelent!!! de ezt már leirtam..


amugy engem nem érdekel a népesség arány...

2012. nov. 30. 20:24
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az gagyi, ha magyarként angol nevet adsz magadnak... De csinálj, amit akarsz.
2012. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
felőlem
2012. dec. 1. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!