Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi legyen a művésznevem?...

Mi legyen a művésznevem? Alina. Ide kéne még valami. (festő) bővebben lent.

Figyelt kérdés

Blanka, 15 éves vagyok és festek (nem falat,hanem festményeket:)) meg music videokat csinálok,de az mondjuk most nem lényeges.

Alina Skywalker(Álina) voltam,és rájöttem hogy ez a Skywalker "lopás" vagyis nem túl egyedi mert ugye a Star Wars-ból van. Egy egyedi kéne.. Nem szeretem a cy-végződést. A cét sem nagyon!!

Az eleje maradjon Alina és utána kéne valami művészi..valami szép vezetéknév amivel együtt kimondva jól hangzik. (Ha valaki tud mondhat ugy is hogy nem Alina az eleje,de csak ha olyan jó)Segítsetek kitalálni egyet!


Minden értelmes válaszra megy a zöld kéz..



#művésznév #festő.művész
2012. nov. 27. 19:28
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Szia!


Nekem is jobban tetszik, ha angolosabb hangzatú neet választasz, főleg az Alina mellé eleve nem passzol semmi aminek magyar a hangzása. Csak egy élő példa: nem hiszem, hogy a Molnár Éva nevet valaki is megjegyezné, de Vavyan Fable azért nem rossz, ugye? :) És Ő pl. ha jól tudom, álmodta ezt a nevet, semmi köze a magyar nyelvhez mégis mindenki tudja, hogy magyar a hölgy. Tehát nem feltétlenül kell Neked valami olyant kitalálni, ami meglévő név (Pl Rosenbergből is sok van a világon), kreálhatsz Te magad is valamit, csak mondd ki hangosan, próbálgasd a neveket, a hangzásokat. Sok fura is fog jönni, de szerintem meglesz az igazi, ami teljesen eredeti, teljesen a Tiéd és még csak segítség sem kell majd hozzá, hogy kitaláld :) Bármi lehetsz, ami lenni akarsz :) És nagyon sok sikert kívánok az íráshoz!!! :) Szeretettel: Tincus

2014. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
UPSZ... előző vagyok. Úgy értem: sok sikert kívánok a festészethez :) És lehet sablonos, de AlinArt? :) Na jó tényleg nagyon sablonos :( De azért jól hangzik szerintem :)
2015. febr. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!