Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan fotozzak közelről szemet?

Hogyan fotozzak közelről szemet?

Figyelt kérdés

Ugy szeretném hogy ne legyen homályos és látszodjon mnden színárgyalat jól.

Pl:

[link]


nekem mindig látszik benn a fényképező lencséje :S és nehezen tudok éles képet. Nem olyan rossz a gépem,jó nem a legprofibb,de szépen le tudom fotozni a szemem,de milyen fények kellenek hozzá, fürdőben vagy kint a kertben? A természetes fényben jobb? A másik kérdésem hogy zöld a szemem,de a fotokon miért arany/barna?? teljesen másmilyen mint a valóságban..

Aki tud segiteni irjon! minden értelmes válaszra megy a zöld kéz



2012. nov. 28. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első hiba hogy közelről fényképezed holott minél messebbről kellene akkor nem látszana az objektív.Szórt fény kell hozzá vannak ma olyan optikára tehető LED gyűrűk ami erre lágyítva jó.A szemmel smben ne legyen ablak vagy más világító felület, szabadban ez lehetetlen!Ha zöld a szem akkor enyhén pirosas legyen a fal (narancs)mivel az a kiegészítő színe.És a WB-t be kell állítani manuálban.
2012. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

oké,de én közeli képet szeretnék,ugy ahogy a képen amit belinkeltem! köszi a választ, segítettél.

akkor ezek szerint nem javasolod a tükörben a fürdőben fotozást? (a tükröt főlűlről világitja a lámpa.

2012. nov. 28. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!