Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Láttál már éles rendőrségi...

Láttál már éles rendőrségi akciót közelről?

Figyelt kérdés

Üldözést,elfogást bármit.


Én anno egyszer az autópályán láttam egy kis furgon vagy 200-al tépett nem sokkal mögötte meg egy szirénázó rendőrautó hasonló sebességgel.

Aztán a hírekben nem hallottam róla azóta sem tudom,hogy üldözés volt vagy hasonló (mert az üldözésekről általában beszámol a sajtó).

De ha az volt akkor ez volt a legkomolyabb akció amit láttam:D



#aukció #rnedőrség
2012. nov. 11. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Aha, egy kajálda kerthelyiségéből végignéztem ahogy megállítják az autót, kiszedik a sofőrt, kinyitják az ajtókat, beküldik a kutyát, kiszedik az ülést, valamit kivesznek, a srácot beleteszik a bütyköstaxiba...


De nem volt olyan "akció", inkább olyan volt mintha minden nap megcsinálnák, semmi üvöltözés, kiabálás vagy ilyenek. Szépen csendben rendezték.

2012. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93-ban Párizsban a repülőtéren vártuk a buszt, amit küldtek értünk és arra lettünk figyelmesek, hogy nagy kiabálás (franciául, persze nem értettünk semmit, csak néztünk mint a moziban) körbevettek minket a rendőrök és egy fickót - aki csatlakozott a mi kis 13 fős csoportunkhoz - megbilincselték, elvitték. Teljesen olyan volt, mint a filmekben! A rendőrök már kifigyelhették a célszemélyt, de meg voltak bújva. A célszemély pedig okosan csatlakozott hozzánk, mintha velünk lenne. De a rendőröket nem tudta átverni. Arra emlékszem, hogy a felügyelő pontosan úgy nézett ki, mint a filmekben! Barna, vállig érő hosszú haj, pipa, kék ballonkabát piros Police karszalaggal. Egy életre szóló élmény volt, az biztos! Először nem tudtam mi van, azt hittem minket is letartóztatnak. :D
2012. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A viszkist mikor elfogták anno a Bosnyák térnél. Épp akkor tartottam hazafelé anyámmal. Gyalogosan voltunk, aztán már akkor végignéztük az egészet. Elég durván összegyűltek a rendőrök, pedig én nem tartom rossz embernek őt. Nem bántott az égvilágon senkit, soha. Meg mikor volt az a bankrablás a Nagy Lajos király úton. Végén meg is adta magát a bankrabló. Meg mikor éjjelente bicikliztem most nyáron pesten, rendszeresen láttam ahogy prostikat cseszegetnek. Ezt mondjuk már nem értem, én szarnék rájuk, ameddig azokkal törődtek, lehetett volna járőrözni és magyart ki rabló, gyilkoló cigányokat befogni.
2012. nov. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ferihegyen volt egy gyanús csomag miatti riasztás júniusban mikor jöttem haza, no per alatt kivitték, lezártak mindent és jött a tűzszerész, annyira nem kötött le, pláne hogy Seremetyevó óta nem cigiztem, és háromnegyed óráig tartott a vámvizsgálat is.
2012. nov. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, már részese is voltam elfogásnak!

:D


13 évesen mentem haza a Schwalbe-val, amikor láttam, hogy a rendőrök az út szélén ellenőriznek. Akkorra már vagy 5-6x hazatolatták velem a motort, így azt gondoltam, hogy most inkább lelépek! Megfordultam, nagy gázzal kezdtem menekülni. Ők bevágták magukat az ezerkecskébe és szirénázva utánam. Bemenekültem egy fás részre, de úgy remegtem, hogy meg kellett állnom, a KMB-s meg utánam rohant a kutyáját száron vezetve. Úgy leblokkoltam, hogy csak az első pofon térített magamhoz! Aztán megint tolhattam haza (jóval messzebbről) most már rendőri kisérettel a mocit, a falubeliek legnagyobb örömére, hogy végre történik valami!

2012. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyszer a tiszaligetből kihajtott egy rendőrautó nagyon gyorsan szirénázva. A másik, meg hogy az iskolából az egyik tanárt bilincsben vitték el a rendőrök a rendőautóba.
2013. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!