Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért nagyzolt vagy volt...

Miért nagyzolt vagy volt lenéző az osztálytársam? Vagy ő már akkora nagy művész?

Figyelt kérdés

Régi történet, még középiskolás koromból. Egyik nyáron három hetet töltöttem egy művésztelepen, azon a fajtán, ahol 16 év az alsó korhatár. Amikor ősszel mentünk a suliba, természetesen mindenki arról csevegett, mit csinált nyáron, és akkor az egyik osztálytársam nagyképűen megjegyezte, hogy ő ebből már kinőtt, sőt ő szokott művésztáborokat tartani gyerekeknek.

Másik sztori, valami pályázatra rajzoltunk, és szabadon választhatott eszközzel lehetett dolgozni. (Egyébként nem volt ilyen lehetőség). Nekem volt egy komplett készletem, festékkel, színes ceruzával, filctollal, ezt meg leszólta, hogy neki ilyen három éves korában volt.

Szerintem meg az igazi művész nem csak a nyolcezer forintos festékkel tud alkotni.


2012. dec. 5. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezen rögtön látszik, hogy 1. bizonytalan önmagában, ezért kell bizonygatnia mások előtt is, hogy ő mennyire menő, 2. féltékeny volt rád. 3. Ez most hogy jutott eszedbe, ha régi sztori? :D
2012. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Takarítottam, és megtaláltam a készlet dobozát.
2012. dec. 5. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!