Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hozzáértők véleménye érdekelne...

Hozzáértők véleménye érdekelne, szerintetek milyen ez a manga? (rajzolását tekintve! )

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

(Kattintással,illetve a nyilakkal is lehet lapozni!)


Árnyékolását,arányokat,perspektívákat,stb. tekintve,milyenek a rajzok?

Hozzáértői szemmel. :)

Terjedelmes véleményt légyszi,indoklással,stb.

De persze egy "köznapi" ember is nyugodtan leírhatja a véleményét!



2012. dec. 11. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mivel egy mesés mégis kicsit sötét történet, a grafikája is kicsit groteszk. bár még csak animében láttam. ahogy elnézem a manga rajzolást tekintve majdnem ugyanaz
2012. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Amúgy neked személy szerint tetszik?

2012. dec. 11. 19:58
 3/12 anonim ***** válasza:
igen :) bár még nem néztem végig
2012. dec. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz! :)
2012. dec. 12. 21:35
 5/12 anonim válasza:

Érdekes azt meg kell hagyni, de jók, tetszenek.

Én személy szerint bizonyos képeknél még kicsit részletesebben rajzoltam volna, Így van egy enyhe hiány érzetem. Attól hogy fekete fehérek, még rengeteg árnyalattal lehet játszani fehértől- feketéig. Vannak olyan képek/képrészletek ahol nagyon sok a fehér. Ez olyan hatást ad, mintha a rajz félkész lenne, és csak a kontúrok lennének vázolva. Ilyenkor egy kis árnyalás sokat segít szerintem. :) de ez csak az én véleményem.

[link] ennél a képnél pl tetszik ez a pontszerű kitöltés. Életet ad a képnek.

2012. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyan ez a véleményem! :)
2012. dec. 17. 17:46
 7/12 anonim ***** válasza:
A Soul Eater egy eléggé 'tipikus' ha szabad így fogalmaznom Shounen manga... az az itt inkább a cselekményre és a hatásra ( ez alatt az árnyékolást és a karakterek egyediségét értem) mennek rá a grafikusok mintsem a ki dolgozottságra . Én személy szerint jobban szeretem a Shoujo műfajt ha mangáról van szó mert szebb a látványvilága és aprólékosabb. De hát végülis a Soul Eater egy eléggé sikeres manga/anime szóval biztos tudhatnak valamit a kedves szerkesztők :D
2013. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Totál egyet értek! :)

2013. jan. 13. 14:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazából nem lehet tudni,konkrétan mire vagy kíváncsi.Ha azt kérdezed,hogy jók-e ezek a rajzok,akkor a válasz,igen.Viszont nem lehet egyértelműen perspektíváról, arányokról stb...beszélni,mivel a téma egy sík szimpla manga.Mihez képest jó?A mangához képest.Ha egy portré lenne a téma lehetne elemezgetni:térben van-e?Jók-e az arányok,a távolságok,a tónusok?Mennyire hasonlít,mennyire realisztikus?De az már egy másik "buli".Mint manga rajz megállja a helyét,de semmi extra plusz nincs ezekben a rajzokban,legalább is olyan ami megmutatná,hogy a készítője mennyit is tud valójában.Sajnálom,ha nem ezt a választ vártad,nem sértésnek szántam,csak őszinte véleménynek.
2013. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz,kielégítő válasz volt,köszi! :)
2013. jan. 14. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!