Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek bele lehet kezdeni...

Szerintetek bele lehet kezdeni, hogy eladjam a fotóimat? Többi lent.

Figyelt kérdés
Rengeteg rallys és természetbe készült fotóm van, fine pix géppel. Sajna nem tükörleflexes, de nagyon jó így is a minősége, és sok dicséretet kaptam. Érzem is állítólag, de innentől megállt a tudomány :) Várom az ötleteke. Ja, mindenképp csak kinti fotózásról beszélek!

2013. jan. 3. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Így látatlanban: wannabe fotósként esélyed sincs. Felejtsd el.
2013. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
konkrétan?
2013. jan. 3. 16:48
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Konkrétan tele a net magukat fotósnak képzelő tinédzserek alkalmatlan felszerelésével és nulla látásmódjával készített képeivel amik a digitális szemét szintjét sem ütik meg. Persze mindenkinek van 1-2 ismerőse aki szanaszét lájkolja/dícséri a képeit amitől mégtöbb önbizalmuk lesz és fotósok lesznek, pénzért akarnak fotózást vállalni, eladni a képeiket. Fogjuk fel végre, hogy ez egy szakma, asztalos sem leszel ha veszel egy fűrészt és el tudsz fűrészelni egy faágat...
2013. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Menj fel stockfotós oldalakra és nézd meg, gyakorlatilag bármilyen témakörben, kiváló képeket lehet bagóért megvenni. Az elsőnek igaza van: a piac sokszorosan telített. Valóban tehetséges, komoly minőséget előállító amatőrök hadserege nyomja a gombot :)

De hogy szeretnél vele pénzt keresni? Újság, album? A magyar term.fotó nagyon erős, elhivatott, keményen dolgozó, igazán kiváló szakik űzik ezt a sportot.

De nézzük meg: tölts fel valahová 5-6, általad jónak ítélt képet.

2013. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Muta képeket, de szerinted rally-n nincsenek más fotósok? :) Vagy természetfotóban, jobbak? :) Max pályázaton lehet szerintem esélyed, de azért elég színvonalas képeket kell készíteni. Nekem is van olyan gépem, fuji s9600... nem rosszak a gépek, de tudni kell használni :)

Tedd fel fotozz.hu-ra ott megmondják hogy jók-e a képeid, vagy sem, de még segítenek is, elmondják mi a hiba és hogy teheted jobbá a képeid :) és még értékelik is 1-5-ig.

Hidd el a sok dicséret itt nem számít, főleg a baráti körökben lévők egyenlők a nullával, csak nem akarnak megsérteni, ennyi. De, ha tényleg jó vagy, akkor a fotozz.hu-n megmondják.

Ide is tehetsz képet, én speciel kíváncsi vagyok rá.

Minden jót!

2013. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem nem esélytelen, csak hatalmas mázli és tehetség kell hozzá. Amatőr újságoknak érdemes küldözgetni képet, hátha felfigyelnek rád. De ahoz ténleg nagyon jónak kell lenned, és nem átlagos képet készíteni!
2013. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vannak oldalak ahol a letöltéseid arányában kapsz értük pénzt, mondjuk valószínűleg tényleg bagót. És? Az is valami, nem? A helyedben kipróbálnám. Milliókat nem fogsz vele keresni, de gondolom nem ez a célod.
2013. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7/7- jó ötletet adtál. már csak az kellene, hogy hol van ilyen lehetőség... :)
2013. jan. 18. 06:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezeket hívják stock fotós oldalaknak de elképesztően tele vannak képekkel, néha ingyen felhasználhatóakkal is, kicsi az esély arra, hogy bárki a, te fotódat válassza ki a sok százezer közül egy adott témában.
2013. jan. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De most már kíváncsivá tettél, lássuk azokat a képeket.
2013. jan. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!