Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Pár napja nagyon megjött a...

Pár napja nagyon megjött a kedvem a rajzoláshoz, de amikor rajzolok észre se veszem és a végén valami erotikus vázlat/rajz sikeredik. Miért? Ez már kezd zavarni.

Figyelt kérdés

padtársam azt mondta hiányom van, amit kétlek mert nem érzem magamon :D meg különben is...xd

a rajzaimon csak csajok vannak "úgy" :0...


2013. jan. 3. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Lehet nem a rajzoláshoz hanem a rejszoláshoz jött meg a kedved. Csak félreértetted.
2013. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
aha. lány vagyok :>
2013. jan. 3. 22:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor pláne
2013. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

úristen xDDD te beteg vagy :"3

ELSŐS vagyok, már hogy a viharba lenne "hiányom" mikor eleve szűz vagyok :"> ne keverj a tiniribikkel :> danke schön

2013. jan. 3. 22:45
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
miért ne?
2013. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Te magad megvalaszoltad a kerdesed. Meg szuz vagy, de mar szeretned elveszteni, es egy gyenged lanytol varod a megoldast. Problem solved.
2013. jan. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát erotikusat én nem szoktam, de sokszor firkálok női aktokat, nemes egyszerűséggel azért, mert szép vonalai vannak egy formás női testnek a hát, derék, mell, váll, comb, nyak íveivel és domborulataival. Ha nyújtózkodás, torna vagy egyéb mozdulat póza közben a test megfeszül, annál kecsesebb az egész. :)


Lehet, hogy simán az ívekre, elegáns görbületekre áll rá a kezed, mint az enyém. Az, hogy leszbikus vagy erotikus vágyaid vannak, nekem speciel az utolsó gondolatom lenne. :P


Én anno szemeket rajzoltam folyton, arra meg valami lángész osztálytársam kitalálta, hogy húú, biztos tudathasadásom van, kész csoda volt mondjuk tőle, hogy húú, ismerte ezt a szót... xD Nem jelent semmit. Firkálsz, most épp ezt tartod szépnek. Lehet, hogy egy hét múlva elefántokat fogsz rajzolni, attól még nem leszel zoofil.

2013. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

végre egy értelmes :> köszönöm szépen!! de ma tanárúr megkérdezte hogy miért rajzoltam egy "szegényes ruházatú" hölgyet? ès lányos (:D) zavaromba ravagtam hogy nincs pénze ruhákra xS kicsit se röhögtünk :"> ..

énis rajzoltam szemeket régebben *-* ha van kedved küldhetsz képet :}



Balazs123456

én kifejezetten örülök h nem járt bennem senkinek a kukaca.. ès NEM is akarom elvesziteni a szuzessegem.:D

2013. jan. 5. 06:15
 9/13 anonim válasza:

"nincs pénze ruhákra"

XD

2013. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de azért elég érdekes kijelentés, hogy nem is akarod elveszíteni a szüzességedet... :) Apácának készülsz, és közben gyengén öltözött nőket rajzolgatsz? Hmm... érdekes...:D
2013. jan. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!