Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A Zsolnai család tényleg...

A Zsolnai család tényleg zsidó volt igazából?

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Ennek mennyi jelentősége van? És nem Zsolnay-t akartál írni, vagy nem a porcelánról van szó?

Szerintem az a lényeg, hogy ki mit tett le az asztalra, nem a faji, nemi és egyéb hovatartozása....

2013. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Crisopher ***** válasza:
67%
Első: Annyira kiszámítható, hogy minden ilyen kérdésnél lesz egy hozzád hasonló okostojás hozzászóló, aki egyből elkezdi, hogy ennek semmi jelentősége. Pedig a kérdező feltett egy kérdést, talán arra kéne válaszolni. A kérdező egyszerűen csak kíváncsi rá. Akkor mi van? Mit kell itt izélni neked is ezen? Vagy már az is titok, ha valaki zsidó, én is vállalom a hovatartozásomat...
2013. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Crisopher, te hova tartozol? Csak úgy kérdezem....


Tudod, nem volna semmi baj az ilyen, fenti kérdésekkel, ha nem kezdene valaki mindjárt beszólni. És elmegy az egész a végén afelé, hogy a szegény országunk ki miatt jutott oda, ahova, így meg úgy.

Sajnos itt nem lehet se kérdezni, se válaszolni, hogy az ostoba emberek ne kerüljenek rögtön elő.


De látod, te se adtál választ, csak engem oltogatsz.

2013. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 loupsolitaire ***** válasza:
100%

Igen előfordulhat.

[link]

Alulról 5. sor.

2013. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 loupsolitaire ***** válasza:
47%

Ne haragudjatok, nem kötözködni akarok. Nem unjátok ezt a kétoldalú pofozkodást?

Itt egy -az átlaghoz viszonyítva értelmesnek nevezhető- kérdés. Ez a gyakorikerdesek.hu, ha nem tévedek. Egyikőtök sem válaszolt a kérdésre. Titok lenne talán? Nem.

Vannak más fórumok az efféle szócsatározáshoz.

(Utolsó kommentelőnek zárójelben megjegyezném, ha már felhozta a kettős állampolgárságú képviselők ügyét: a legalacsonyabb sorkatona nem lehet kettős állampolgár, mert az nemzetbiztonsági kockázatot jelent. Hm? Hogy is van ez?) Elnézést az offért.

2013. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Elozonek

A 10:18-as NEM a kettos allampolgarsag ugyet hozta fel, azt TE hoztad fel, hanem a Gyongyosy altal javasolt zsido-lista problemat.


Egyebkent a Zsolnay-ak (is) zsidok voltak.

2013. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én tényleg nem akartam semmiféle etnikai vitát,csak kíváncsi voltam,hogy ez a család tényleg zsidó volt-e,minden hátsó szándék nélkül.
2013. jan. 12. 18:34
 8/14 sasia1978 válasza:
100%
Igen.De szép porcelánokat csináltak.
2013. jan. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Én is cigány vagyok nem szégyellem .Amióta azonban kiderült ,hogy Gyurcsány Feri is cigány ,kezdem szégyellni magamat.
2013. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
21%
én Zsolnai vagyok de nem hinném hogy zsidók vagyunk.
2013. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!