Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A zenetanároknak milyen a...

A zenetanároknak milyen a lelki világuk?

Figyelt kérdés
Zenetanárnőkre értem. Legjobban, akik iskolában tanítanak, vagy hegedűn, fuvolán tanítanak. Úgy értem, hogy nyugodt, csendes természetűek?

2013. jan. 24. 23:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Mert én ilyen nőre vágyom kapcsolatban.
2013. jan. 24. 23:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Van olyan zenetanár, akik igen, van, akik nem. Nem egyforma minden ember...
2013. jan. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jan. 25. 00:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Akik iskolában tanítanak (mindegy mit), azokban azért elég sok frusztráció fel tud gyűlni. Szerintem te inkább a zenészekre gondolsz úgy általában.

Amúgy ez alapján nem fogsz tudni szűrni. Egy zenész nem biztos, hogy csendes természetű, lehet, hogy éppen harsány, exhibicionista. :)

2013. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez abszolút egyénfüggő,pláne egy iskolai tanárban eléggé sok feszültség felgyülemlik,pláne egy zenetanárban,akinek az óráján általában hangzavar szokott lenni,hisz a gyerekek nem túl vevők a reneszánszb,barokk kor zenetörténtére,stb.
2013. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jan. 25. 17:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen változó... Én zenét tanulok, és általában az alaptermészetüktől függ-szerintem. Az egyik pl.: állandóan káromkodik, a másik meg azt sem hajlandó hallgatni, ha valamelyik diákja káromkodik.
2013. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a fuvola, meg a hegedű órán egyedül vannak a gyerekek a tanárral, szóval nincs akkora feszkó, csak ha mondjuk az az egy gyerek nem gyakorol soha, nyilván az rosszul esik.
2013. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Személyfuggo. Az idosebbek egész biztos frusztráltabbak lesznek, ha nem gyakorolsz, és bénázol, gondolj bele, hányszor halgathatták már végig ugyanazokat a bakikat. Ajánlatosabb fiatal tanárt keresni. Az én tanárom már nyugdíjas, és régebben nem volt valami fényes a kapcsolatunk, én nem gyakoroltam, o meg ideges volt, de mára más összhang van köztunk, szeretek órára járni. Nem mindig azzal tudsz jól haladni, akit ideálisnak tartanál.
2013. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!