Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek lenne-e rá keresle...

Szerintetek lenne-e rá kereslet, hogy valaki elmondja nekem, milyen tetoválást szeretne, én pedig az elképzeléséhez méltón megrajzolom?

Figyelt kérdés

Sokat rajzoltam már embereknek, sőt a magam tetoválását és a betűk stílusát egyedien ki tudom találni, és megrajzolni.

A közelembe sajna csak 2 tetoválószalon van, oda így nem kellek. Ezért gondoltam, hogy magamnak profitálnék.



2013. febr. 1. 16:00
 1/5 rajcziz ***** válasza:
Szerintem nem. Egy normális tetoválószalonban a tetoválók is meg tudják csinálni ezt a munkát, ahhoz pedig, hogy inkább téged válasszanak, nagyon-nagyon tehetségesnek kell lenned, és híred kell, hogy menjen. A baráti körödben nyugodtan elkezdheted csinálni, aztán ha nagyon elégedettek, megpróbálhatsz terjeszkedni.
2013. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tetoválok eleve jól rajzolnak. Nincs szükségük külön rajzolóra, tervezőre.
2013. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az lehet h jól rajzolnak, de szinte kivétel nélkül egy minta/sablon alapján. a másolás nem művészet.én erre gondoltam.most suliba járok, fantomképeket fogok rajzolni a rendőrségen, ha minden jól megy. csak pénzre lenne szükségem,lerág anyagilag a suli. gondoltam hátha..
2013. febr. 1. 16:44
 4/5 SzilKa ***** válasza:

A tetoválók munkájába és árába beletartozik a minta megtervezése és megrajzolása, ezért az emberek nem fognak fizetni még egy külön embernek pluszban. Még a tetoválónál is az az első kérdése a vendégnek, hogy nem lehetne-e olcsóbban, sajnos Mo-n az emberek zöme "valamilyen" tetkót akar a lehető legolcsóbban. Akinek meg esetleg van rá pénze és igénye, az meg a nagy nevekhez megy és azok már komoly művészek.

Ezen kívül más papíron tervezni és más az emberi test áramlataival összhangban lévő, az adott testrészhez passzoló formákban gondolkozni, amiben a tetoválónak már rutinja van.

Summa summarum, ebből Te nem élnél meg, max külföldön.

2013. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kolorad válasza:
Egy próbát megér, próbálkozz vele. Az én tetkómat a tetováló rajzolta fel, nem sablon alapján ment, és kegyetlen profin összehozta.
2013. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!