Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kínai kalligráfia mennyire...

Kínai kalligráfia mennyire népszerű? Lenne kereslet az általam készített "festményekre" vajon?

Figyelt kérdés
Kínai tanárom sokszor dicsérte meg, hogy szépen írok kínaiul, ezért néha szoktam szoktam ecsettel is írni jeleket. Nyilván nem valami nagy durranás, de például arra gondoltam, hogy kisebb képeket csinálnék, amin a kínai horoszkópok állatai illetve a hozzá tartozó írásjel lenne, és azt próbálnám eladni, aluljárókban, forgalmasabb helyeken, leginkább turistáknak.
2012. aug. 25. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes, de azért képzeld magad egy túrista helyébe: kínai írásso festményt vesz Magyarországon. Otthon megkérdezik, honnan van, hülyének nézik, mert ilyen inkább Kínában venne egy túrista. Itthon ha valamin kínai díszítő elemek vannak, az általában azt jelenti, gagyi, mert made in China.
2012. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 belapus ***** válasza:

Nem tudom,mennyire népszerű,de,hogy mekkora a kereslet rá,csak akkor tudod meg,ha megpróbálod.

Vágj bele!

2012. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!