Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nekem miért nem jár ennyi?

Nekem miért nem jár ennyi?

Figyelt kérdés
A sulinkba mindenki jó rajzos csak én nem.(mondjuk azért mert nincs is kitartás bennem meg rossz géneket örököltem.)De rajzórán számos "extra" anyaggal dolgozunk(én járok tűzzománca).De amikor például linózunk vagy batikozunk akkor én jelentkeztem,hogy szeretnék csinálni.Azt mondták,hogy nem.Oké beletörődtem.De amikor elkértem a pasztell krétát akkor azt mondták,hogy nem.Oké akkor elkértem az aqvarrel cerkát akkor azt mondták nem mert én úgy is csak elpazarolnám.Láttam van valami kis rosszabb aqvarrel cerka elvettem,de a tanár odajött,hogy ne dolgozzak a saját cuccaimmal.Máskor meg odajön,hogy nem cerkával dolgozzak van ott festék.Amikor meg volt múlthéten óránk akkor meg már tényleg tök levert voltam mert mindenki linózhatott pácozhatott csak én nem meg egy csaj.És akkor ilyen festékere különleges anyagokhoz meg fénymásoláshoz év elején szedtek pénzt én is befizettem az 500 vagy 1000 forintot(Bocs,már nem nagyon emlékezem rá).De komolyan nekem mért nem jár ki ennyi??

2013. febr. 13. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd ki magadnak, hogy Te igenis befizetted, és szerenéd használni. Max ha tényleg túl sokat használsz belőle, mondd, hogy viszel másikat:) Nem fer, hogy ugyanúgy befizetted, és akkor mégse használhatod:/ És ha vinnél sajátot? És akkor nem kéne kérned. Tudom, hogy ami ott van, az a tiéd is, de hát.. Pár évig kitart valami pastell-készlet is, sz'al ha veszel sajátot, jövőre is kitart, és akkor nem tudom, lehet-e, hogy csak egy részét fizeted be, mert azért nem fizetsz, amid már van
2013. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igen mondjuk ez jó ötlet.Bár már volt olyanra példa,hogy a tanár azt hitte iskolai aztán elrakta aztán nem került elő.

De amúgy nem hiszem,hogy a szüleim vennének mert Ők azt mondják "ott közös azt minek venni...."

2013. febr. 13. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
:S:S Próbáld meggyőzni szerintem a szüleidet, és csinálj a Te cuccodnak saját dobozt kartonpapírból, amin a neved is rajta van!
2013. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudod mit tanácsolok Neked?


Manapság már nem drágák az írószerben kapható akvarell , Gouche festéket., bár a pasztell kicsit drágább buli, a línóra nincs rálátásom.

De, azt veszem észre, Téged érdekelnének a gyors, lendületes technikák.

Szerintem igenis próbáld kijárni otthon a saját utadat, mert benned lenne az ösztön, hogy kipróbáld és csináld.

Pár száz forintos tétel pl. a festék ecset és alvarell karton.


Szerintem otthon nyyugalom is van, tudsz zenét hallgatni.


Az más kérdés, hogy Te nem dolgozhatsz bizonyos anyagokkal, de ahogy észre vettem, inkább irányítani próbál ő téged nem? Mert, olvastam, hogy festéket ajánlotta cerka helyett. Próbáld megfogadni a tanácsait, nem akar ő rosszat, sőt, lehet látja, hogy miben vagy jó és arra próbál terelgetni.

2013. febr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
pikkelnek rád kisfiam. Ombudsman
2018. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!