Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudtok mondani jó könyveket...

Tudtok mondani jó könyveket az építészetről?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben rájöttem, hogy mennyire lenyűgöznek mindenféle épületek. Az általános művészettörténet terén nem vagyok teljesen tájékozatlan, de kizárólag az építészettel még nem foglalkoztam. Elsősorbana modernebb dolgok érdekelnek, de szeretném, ha lenne egy átfogó képem az egészről, szóval olyan könyveket/internetes oldalakat keresek, amikből (hobby szinten) jól kiismerném magam a világ építészetében. Köszönöm a válaszokat!

(Ha csak egy adott stílusról tudsz jó forrást, annak is nagyon örülök. Meg nagyon jó albumoknak is. :D)



2013. febr. 16. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

külföldi: [link]

magyar: [link]

2013. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az egyik legnagyobb csoda a Firenzében található Dóm kupolája. Elég sok dolgot magába foglal a könyv. Nekem nagyon tetszett, bátran ajánlom neked is! :)


Ross King - Brunelleschi kupolája - A firenzei dóm építésének története


[link]

2013. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!