Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen tollal rajzolták az...

Millenium Falcon kérdése:

Milyen tollal rajzolták az alábbi linkeken látható képeket?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. febr. 28. 14:50
 1/9 Kata 2000 válasza:
54%
számomra ezek olyan fura kérdések. Ha tudsz rajzolni, akkor bármivel menni fog! :D
2013. febr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy bármivel tudod az nem azt jelenti, hogy nem rajzolnék szívesebben egy ilyennel. Amúgy általában az első grafittal ami a kezembe akad teszem azt.Csak eléggé idegesítő amikor a rajz negyedénél derül ki, hogy az a grafit nem éppen lesz jó.. :D
2013. febr. 28. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, amit ceruzával, és van, amit talán vékony tussal.


Itt a képek alatt ott van, mivel készült.

[link]

2013. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
szerintem csak fekete cerka:D
2013. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kata 2000 válasza:
ez most nem teljesen érinti ezt témát, de: egyszer vettem egy állitolag jó minőségű ceruzát, és rajzoltam, rajzoltam vele, oszt amikor elkezdtem meghegyezni, törött ki a hegye, szóval nem biztos, hogy az állitólag jó minőségű ceruza jó, vagy talán csak ebből a "márkából" ez... Én is úgy rajzolok, hogy nem nézem meg, hogy mivel, de álltalában jó ceruzát veszek kézbe :DD
2013. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A halványabb vonalaknál ceruzának tűnik, lehet hogy kihúzták tussal, de könnyen el tudom képzelni, hogy számítógépen még javítottak a minőségén.
2013. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem max a negyedik kép ceruzás. A többi szerintem valami speckó toll vagy filctoll. Tussal? Szerintem iszonyat nehéz lehet.. De passz..
2013. febr. 28. 18:01
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
A negyedik rajz grafika. A többiről nehéz meghatározni így kép alapján, mivel készült. Annyi, hogy nem tűnik golyóstollnak. Lehet tűfilc, zseléstoll, töltőtoll, de akár tus is, ahogy már előttem is írták.
2013. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ilyeneket én sima vagyis akármilyen tollal tudok vagy amivel még lehet 0.5-ös rotring :)

De ahogy előttem írták ez csak gyakorlás kérdése...

2013. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!