Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » "Mindenki" azt állítja, hogy...

"Mindenki" azt állítja, hogy Alföldi darabjaiban kivétel nélkül homoszexualitás látható. Mondanátok példát, hogy melyik darabban mi van, de NE az Ember tragédiáját?

Figyelt kérdés

oké, Az ember tragédiáját már kívülről fújjuk, de mondanátok más darabokat, és elmondanátok, abban milyen ilyen jelenet volt (pl. 2 fiú csókolózott - most csak hasraütés szerűen mondtam ezt)?

Mert mindenki azzal jön, hogy AZ ÖSSZES darabja ilyen. Mondanátok pár címet?


A kérdés nem kötekedés, csak kíváncsi vagyok, mert mindenki A tragédiáról beszél, és mindig csak hozzáteszik, hogy "meg a többiben is", de most már kíváncsi vagyok, mi az a többi, mert soha senki nem fejti ki.


2012. aug. 5. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az egyik darabjának a plakátja:

[link]

2012. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem. Ez tényleg nem túl visszafogott. De ez még mindig csak egy A tragédián kívül, ahhoz képest, hogy azt mondják "mindegyikben ez van benne".
2012. aug. 5. 20:06
 3/15 anonim ***** válasza:

Mindegyikben nyilván nincs ilyesmi, hiszen én magam is láttam például a Csárdáskirálynőt, amiben legfeljebb Stohl Buci fedetlen hátsója borzolhatta a kedélyeket, más nem.

De például ez is igen durva:

[link]

2012. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát, oké, érdekes, de mondjuk, végigolvasva ezt a cikket, a címbeli dolog valóságalapja elég zavaros. Meg kéne nézni, hogy tudjam. de biztos igazad van. Mondjuk sose hallottam erről a darabról.
2012. aug. 5. 20:32
 5/15 anonim ***** válasza:
a három nővérben szerintem nincs ilyen. még májusban láttam az ő rendezésében, nekem nagyon tetszett!:)
2012. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ja várjál:D a három nővért vmi szerb rendezte pont xD

A hamletben mondjuk szabó kimmel tamás feneke látható.

2012. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Pont akartam mondani Neked, hogy a Három nővért egy külföldi rendező rendezte. A Hamletet végül nem láttam, pedig úgy volt, megyek rá. Az ő rendezésében az Ármány és szerelmet és Az ember tragédiáját láttam.
2012. aug. 8. 02:48
 8/15 anonim ***** válasza:
Én láttam a Szent Johannát meg az Ármány és szerelmet, és egyikben sem éreztem azt, hogy na, most akkor kaptuk a képünkbe a homoszexualitást, egyáltalán.
2012. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És amúgy tetszett a Szent Johanna? mert sokak szerint unalmas, de én nem láttam. Az Ármány és szerelem viszont nagyon jó.
2012. aug. 10. 19:05
 10/15 anonim ***** válasza:
ja a hamletbe az a kis szabó k tamás popsi nem volt szerintem homoszexuális tartalmú, a darab is nagyon tetszett a hamlet óriási kedvenc! és azért mélyen belül élveztem a kis popsit:)))
2012. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!