Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Jobb-agyféltekés rajztanfolyam...

Jobb-agyféltekés rajztanfolyamot próbálta valaki? Esetleg könyvet tudna ajánlani?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy valóban működik-e.

#rajz #művészet #jobb-agyféltekés rajzolás
2013. márc. 1. 18:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, én kb. négy éve voltam jobb agyféltekés rajz tanfolyamon, és leírom a tapasztalataim Neked.


Előre bocsátom, nekem nem fűződik érdekem hozzá, hogy elvégezd, de ajánlani merem. Azért is, mert nem kell tehetség, vagy előképzettség, hogy elvégezd. A botkezűnek is segít, hogy elfogadható szinten rajzoljon, mindezt kb. négy nap alatt. Nem, művész nem lesz a botkezűből (de csak mert a művésznek kismillió más készségre is szüksége van azon túl, hogy amit lerajzol, az hasonlít). Ha követed a tanári instrukciókat, nem tudsz nem fejlődni. Mi kilencen voltunk a tanfolyamon, kilencen elégedettek voltunk az eredménnyel. Van magyar könyv a módszerről, de ha tanárhoz mész, az rögtön korrigálni tudja a hibád. A könyv nem.


Még valami: ha nem akarsz rajzolással foglalkozni a későbbiekben, akkor is jó móka a tanfolyam (fárasztó, de nem az erőfeszítéstől). Egy, nem csak rajzoláshoz alkalmas, hanem a mindennapi életben is használható látásmódot ad.


Üdv és jó döntést!


R.

2013. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem megvan a könyv,most álltam neki,de tanfolyamra el szeretnék menni.

Ajánlom neked is,szerintem megéri.

2013. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. könyvvel fogok elsőre próbálkozni. ha nem használ, beiratkozom tanfolyamra
2013. márc. 2. 18:18
 5/6 shelli válasza:

Én a Betty Edwards könyvből tanulok otthon egyedül, és haladok is szépen! :)

Le is tudod tölteni a könyvet!

2013. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem megvan a munkafüzet, ha érdekel, átküldöm e-mailben. :) Ugyan az, mint a könyv, sőt,több benne a gyakorlat, csak az elméleti résznincs olyan bő lére eresztve.


[link]

[link]


Én ide jutottam a nulláról eddig. :)Szóval szerintem mindenképp érdemes tanfolyamra menni, vagy tanulgatni a könyvből/munkafüzetből! Timi

2013. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!