Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ismer valaki ilyen könyvet?...

Ismer valaki ilyen könyvet? Hogyan válhatnék jobbá?

Figyelt kérdés

Ígéretet tettem,hogy készítek egy gyerekkönyvet,amelyet én illusztrálnék,és írnék.

Ebben szeretném a segítségeteket kérni,hogy mivel tudnám fejleszteni magam?

Tudnátok írni netán olyan könyveket amik a rajzolással foglalkoznak?

Szunyoghy Andárs könyveit ismerem,Mark Crilley Mastering Manga című könyvét is olvastam,A képregény mesterségét,illetve a Mega Mangát szintén. Ezen kívül nézek How to draw... videókat,napi több órát gyakorlok(2-3 órát) rajzolni,járok szakkörre,sok gyerekkönyvet olvasok,amiben vannak szép illusztrációk,írok rövidebb történeteket is,hogy fejlesszem a fogalmazásom,illetve sok rajzfilmet,animét nézek,amolyan ötletforrásként.

Ezeken kívül,hogyan tudnám fejleszteni magam?

Légyszíves segítsetek!

És leginkább arra lennék kíváncsi,hogy titeket milyen jellegű gyerekkönyv érdekelne? Miről szóljon? Vicces legyen? Tanulságos? Kalandos? Emberek,vagy inkább álatok szerepeljenek benne? Kicsit legyen félelmetes? Akár darkos hangulatú? Hogyha például vannak benne boszorkányok,patkányok,temető,szellemek,akkor megvennétek a gyerekeiteknek?

Mit tartatok szemelőtt leginkább? A rajzolás,vagy a történet minőségét?

Előre is köszönöm szépen!



2013. márc. 6. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Kalandos, tanulságos. Kisebbeknek állatokról, nagyobbaknak emberekről és természetfeletti lényekről, ezek lehetnek kissé ijesztőek.


Amit csinálsz, az jó, többet nemigen tehetsz :)


Van egy mesekönyvsorozat, amit én gyerekként nagyon-nagoyn szerettem: kedves és néha félelmetes mesék, hatalmas és gyönyörű színes rajzok voltak benne. Ez a Mesél az erdő. Ez a fajta, Juventus kiadása volt meg nekem, azaz van még mindig, nagyon nagyon szerettem, néha ma is végiglapozom őket :)


[link]

2013. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. márc. 6. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!