Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A Marvel képregények szakértői...

A Marvel képregények szakértői! Kérhetek információkat?

Figyelt kérdés
Ami Marvel stúdiós film kijött eddig azt mind láttam, és érdekelne, hogy ezek mind képregényből lettek-e, illetve nincs-e meg vkinek. Nem tudjátok, a Fekete Özvegy sztoriját fel fogják dolgozni vásznon?

2013. márc. 9. 13:45
 1/1 D12 válasza:

Én ahogy tudom, azok alapján amiket elolvastam ( nem sokat, de 1-1 marveles film után , utána szoktam nézni neten hogy az adott filmben mennyi lehet a ferdítés és itt leszögezném, hogy én is szeretem a marveles/dc-s filmeket)

Ami "ferdítést" feltudnék hozni, ami most eszembe jut az nem Marvel hanem DC-s, mégpedig az utolsó része. Bane-en nagyon sokat változtattak, ahogy én tudom ő nem kigyúrt izomagy , hanem csöveken keresztül kapja egy szerkezetből a "szereket" amik felpumpálják mind fizikailag mind pedig az adrenalin szintjét ( forrás: Batman - Vengence of Bane), de ahogy tudom, igen nagy részük a képregényekből vannak.

Még annyi, hogy a bosszúállók kicsit többen vannak mint a filmben:)

Fekete Özvegyről meg sajnos nem tudok

2013. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!