Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ti milyen képregényt olvasnáto...

Ti milyen képregényt olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés

Milyen szerintetek egy jó képregény története és grafikája?


Csak azért kérdem mert szeretnék nekilátni egy képregénynek.

Már az alaptéma megvan.Valami sci-fi vagy steampunk hangvitelű sztori lenne,tele bizar szerkezetekkel.

A jó és a rossz kapcsolatát valamint azt a kérdést járná körül,hogy a tudás vagy a nemtudás a nagyobb áldás-e.



2013. márc. 10. 16:48
 1/3 dag ***** válasza:
Dredd Bíró filingü képregénynek szívesen nekilátnák!
2013. márc. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindig sántított egy kicsit az a kifejezés, hogy "képregényolvasás". A könyvet szoktuk olvasni, nem a képregényt. Azt nézegetjük, legjobb esetben is olvasgatjuk. Mert arra, hogy egy oldalon van 10 mondat, nem lehet azt mondani, hogy olvasás.

Ebből következően egy képregénynek legyen jó a grafikája. Nézegess végig pár Rejtő Jenő képregényt, azoknak mondjuk az alaptörténetük is jó, és egy jó alaptörténetet nem nehéz jól megrajzolni.

A közhelyes figyelemfelkeltő elemek, pl. szexis figurák, engem inkább taszítanak, mintsem vonzanak. Amihez szexis figurák kellenek, hogy el lehessen adni, az valószínűleg nem annyira jó. Amit el lehet adni szexis figurák nélkül is, na AZ bizonyára jó is.

A sci-fi nem az én műfajom, és szerény véleményem szerint a jó vs. rossz is elég lerágott csont, de te tudod. csak legyen eredeti, ötletes és közhelymentes.

2013. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A jó és a rossz viszonyára én nem úgy gondolok,hogy van egy pozítív szereplő és van egy velejéig romlott negatív.Szerintem a kettő nem válik szét.mindenkinek megvan a maga keresztje.
2013. márc. 10. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!