Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a címe Barbra Streisandnak...

Mi a címe Barbra Streisandnak az a filmje ami Afrikában játszódik Film, elején egy oroszlán kergeti fel, egy fára?

Figyelt kérdés
két fia van a filmben két apától .A nagyobb fiát ö neveli a kisebbiket a gyerek apja. Nagyon régen adták a tv-ben de sehol nem találtam meg mivel nem emlékszem a film címére.

2013. márc. 31. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg ezt a képet! Ha stimmel, akkor ez a film lesz az.

Bár nem Afrikában játszódik.

2013. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi,de sajnos nem ez a film az :(
2013. ápr. 3. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Pedig ez az egyetlen Afrikában játszódó filmje van.

Biztos hogy ő van abban filmben amit keresel?

2013. ápr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát most már magam sem tudom,arra emlékszem hogy két részes film volt.a két világháború között játszódót talán ,bár ebben nem vagyok biztos.És a második rész a két testért mutatta be hogyan barátkoznak össze.És többször is adták anno de már rég nem vetítették.Úgy emlékszem a férfi főszerepet talán Kris Kristofferzon alakította de az ö nevével sem találtam meg.Hát lehet hogy mások voltak a szereplők. :( Köszönöm hogy próbáltál nekem segíteni.
2013. ápr. 6. 23:38
 5/6 Katalin 71 válasza:

Szia! Most tévedtem erre az oldalra. Ha még nem találtad meg, és olvasod néha, akkor talán örülsz majd ennek a válaszomnak. A film címe: Lángoló part.

A Lángoló part (Mountain of Diamonds) egy 1991-es francia-német-olasz kalandfilmsorozat, amely Wilbur Smith Lángoló part és a Kard hatalma című regényeiből készült. Itt 4 részes minisorozatot írnak, de én is valóban 2 részben láttam.

2017. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) Már el is felejtetem. Erre a filmre gondoltam.
2017. febr. 19. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!