Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Baj, ha egy oroszlánhoz...

Baj, ha egy oroszlánhoz imádkozom?

Figyelt kérdés
Egy nőstény oroszlánhoz.

2012. júl. 12. 12:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Milyen megfontolásból teszed ezt?......:)
2012. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Ha nincs a közvetlen közeledben, akkor szerintem nem baj.

Ha meg ott van melletted, akkor inkább a Jóistenhez imádkozz.

2012. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar :)
2012. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle:)
2012. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom :) Igazából, én ateista vagyok, és az Evulócióban hiszek, és mindigis, úgy néztem egy oroszlánra, mint egy istenre. és így jött :) De egyébként eddig is ateista voltam, de imádkoztam Istenhez, viszont egy dolog miatt, amit nem feszegetnék, abbahagytam. És így egyre kezdtem közeledni afelé az oroszlán felé :D
2012. júl. 12. 13:09
 6/25 A kérdező kommentje:
Ja és félreértés ne essék, lány vagyok, de attól függetlenül, hogy az Oroszlán nőstény, a fiúkat szeretem :)
2012. júl. 12. 13:10
 7/25 A kérdező kommentje:
ja, de amúgy a Majom a kedvenc állatom. Meg igazából nemcsak az Oroszlánhoz imádkozom, hanem így minden állathoz :) Pl.: mint a görögök, hogy kineveztek egy istennőt, pl.: a vadászat istenének, és én is néhány, egészen pontosan 12 állatnak adtam ilyen tulajdonságot. Ha ezt elmondom barátaimnak, hülyének fognak nézni?
2012. júl. 12. 13:13
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos:)

Lehet a barátaid is állatokhoz szoktak imádkozni.

Pl. melyik ismerősödről tudod, hogy állatokkal szokott paráználkodni? Azért, mert nem reklámozzák magukat, bármi lehetséges.

Megértem, hogy szereted az állatokat, de miért kell őket istenné kreálni? Nem elég, ha csodálod és beszélgetsz velük?

Nagyobb eséllyel szereznél piros pontot, mint így:P

2012. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg hülyének néznének, de csak, mert nem tudnák megérteni. Az ókori emberek is hasonlóan gondolkoztak. Nem több száz istent imádtak, mint ahogy ma azt sokan gondolják, egyszerűen csak meglátták mindenben az Istent. Ha te azt mondod, hogy te az oroszlánban is meglátod Istent nincs vele semmi baj.
2012. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
akkor nem vagy ateista. az ateisták nem azok akik nem Istenben hisznek, hanem akik SEMMIBEN, tehát az akárkihez intézett imádkozást is értelmetlennek tartják. legyél lionista, milyen király név már:D
2012. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!