Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Meg tudná nekem mondani...

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy mi annak a festménynek a neve és ki festette, amit ebben a filmben a nő néz 1:48:57-nél?

Figyelt kérdés
A film címe: Terra Nova (Novaya Zemlya)

2013. ápr. 2. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnád belinkelni azt a kockát? Úgy talán mindenkinek egyszerűbb lenne.
2013. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fúúú, elnézést kérek. Itt a link:


http://www.youtube.com/watch?v=W4VkEqKiGHE


Nagyon este van már. :)

2013. ápr. 3. 00:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval egy eléggé sötét, középkori hangulatú festmény, amin egy holló, egy nyúl és egy nyest? olvas egy könyvet (Biblia?), miközben szerzetesi ruhába vannak öltözve.
2013. ápr. 3. 00:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy Hieronymus Bosch nevű festő egyik képének kinagyitott részlete.Keresgélj itt [link]
2013. ápr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Márciuska ***** válasza:

Annyit sikerült találnom neked, hogy ennek a cd-nek a borítóján van: Posthomuos blasphemer - crucified humiliation.

Egyébként szerintem is Bosch, és talán ez a kép címe: The three fellows in the waste water

2013. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jo_zsi válasza:
2013. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Márciuska ***** válasza:
Megvan!!! Bosch: Szent Antal megkísértése! Ez egy nagy triptichon, annak egy pici részlete ez a kép.
2013. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. :)
2013. ápr. 13. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!