Tetszik ez nektek?

Figyelt kérdés

Egyik este nem tudtam aludni és nem akadt jobb ötletem felcsaptam egy papírt és elkezdtem írni. Éppen kezdek szerelmes lenni valakibe és másra nem nagyon tudtam gondolni...hát leírtam. Eléggé zagyva lett és nekem még csak tetszeni sem tetszik de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre! (nem tudom milyen műfaj... ezért elnevezem zagyv nak)


Nincs címe : Nem éreztem még ilyet. Nem tudom hova tenni. Kicsit olyan mint a félelem , de mégsem félek miközben érzem. De ha belegondolok elborzadok, hogyan képesek emberek megtenni az első lépést. Az érzés nem félelem de félek tőle, félek az ismeretlentől. Még akkor is ha igazából...ismerem. Félek vele lenni mert akkor be kell ismernem magamnak. De még csak azt sem tudom , hogy mit. Vagy mégis? Kérdések s válaszok cikáznak, táncolnak fejemben, de egyiknek sincs párja. Szemem nyitva de mégsem látok. Nem látom... De mit ? Csak a hiányt érzem s azt hogy észre kellene vennem valamit , de mit ? Olyan mint zöld hályog mely elmémen s nem szememen ül.De ha rá gondolok a kétség lassan..lassan...



2013. ápr. 22. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

"Zagyv"-nak jó, amúgy vázlat, semmi több. Éjjeli hirtelen felindulásból elkövetve teljesen oké, azokból jók tudnak kisülni, mivel írás közben a ráció nem zavar be annyira - persze később korrigálásra szorul.

Ki lehet belőle bontani egy bonyodalmat, és ha már valós alapja van, a saját érzéseidet próbáld fülön csípni, és távol tartani a kliséket.

2013. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy "zagyv", egy kép viszont tetszik benne: a zöldhályog, ami az elmén ül és nem a szemen.


Tanács: olvass sokat(klasszikusokat, irodalmat), de tényleg sokat!, és írj sokat, próbálkozz, gyakorolj, formázd a szöveget újra és újra. Hacsak nem hangulati lírával akarsz foglalkozni, azért legyen mondanivalója a "mondandódnak". Tudod: forma és tartalom.

2013. ápr. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!