Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok erről az idézetr...

Mit gondoltok erről az idézetről: "A szenvedés a tökéletesség felé viszi az embert. "?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Hülyeség. Ha darabonként levágom a lábadat, attól te nem leszel tökételesebb. A mondás talán úgy igaz lehet, hogy "Az út a tökéletesség felé nem mindig könnyű"
2013. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon unom már a sz*r anyagi helyzetemet és szerintem ez nem fog hozzásegíteni semmilyen tökéletességhez. Legfeljebb csak erősödik az irigységem, amit mellesleg nem tudok elnyomni magamban.


Lehet lepontozni, ha valakinek ez nem tetszik.

18/F

2013. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Hát, én már nagyon sokat szenvedtem, de még mindig nem vagyok tökéletes. :)

Ezeket az idézeteket azok találják ki, akik életükben még egy napot sem dolgoztak.

Dolgozz, hogy én jól élhessek. De fogd be a szád, ne panaszkodj, hiszem a te szenvedéseidnek meglesz a gyümölcse.

Hát, köszönöm szépen.

2013. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pusztán a szenvedés nem visz a tökéletesség felé senkit. Ha annyira szeretnél tökéletessé válni, hogy nagy igyekezetedben leugrasz az emeletről és eltörik mindened, nem leszel tőle egy kicsit se jobb.

De azért van benne valamennyi igazság. Ha ér egy megpróbáltatás, a vele való megbirkózás során, ha megfelelően állsz hozzá, megerősödhetsz, fejlődhetsz, tapasztalatokkal gazdagodhatsz. Pl. elkapsz egy súlyos betegséget, amelynek hatására jobban átérzed a beteg emberek helyzetét, és emiatt a későbbiekben, a gyógyulásod után mindig segítesz rajtuk.

2013. máj. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam igaz. Ha valami miatt szenvedek megkeresem az okát és teszek ellene, fejlesztem magam, hogy az adott dolog ne okozzon többé problémát.
2013. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden értelemben sztem nem igaz, de ha úgy vesszük, akkor a szenvedéseink és a kudarcaink rengeteg mindent tanítanak nekünk, és megerősítenek minket.
2013. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!