Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a legjobb...

Hogy mondjam el a legjobb barátnőmnek ezt? Annyira bűntudatom van

Figyelt kérdés

Neki a családja "tökéletes" képet mutat(hatalmas ház,boldog gyerekek,boldog szülők és látszólag minden rendben).De ez nem így van.Az apja folyton megcsalta az anyját,az anyja sír,bármi történik és a barátnőm is bekattan,ha nem úgy megy valami,ahogy ő akarja.

Az apjával viszont pár hónapja történt köztünk pár dolog(bonyolult,de nem feküdtem le vele).Utána ő többet akart,de elmondtam neki,hogy én nem olyan vagyok,mint a többi barátnője,akik pénzért meg drága ruhákért cserébe csendbe maradnak és hogy megleszünk egymás nélkül.Igazából beleszerettem,mert sármos,vicces és vele valahogy bármiről tudtam beszélgetni akármikor.2 hete elköltözött otthonról és tegnap találkoztunk.Elmondtam,hogy én még nem vagyok kész arra,hogy mindenki tudjon rólunk(szinte az egész város ismeri őt és a családját,mert elég nagy a befolyásuk),mert nem akarom,hogy lehordjanak mindennek és jobb lenne,ha csak a válásuk után kezdenénk el nyilvánosan is együtt mutatkozni.

Nem akarok még hónapokig hazudozni a barátnőmnek és látja rajtam,hogy történt valami.Nem viseli meg annyira,hogy elköltözött az apja,mert tudott a szülei dolgairól és szerinte jobb így.De nem tudom,hogy mondjam ezt el neki.

Lehet,hogy soha többet nem akar látni vagy nem tudom.Elég bűntudatom volt már,nem akarok még többet hazudni neki.



2013. febr. 16. 21:55
 1/6 anonim válasza:
100%

Hát abba biztos lehetsz hogy nem lesz elragadtatva hogy az apjával kavarsz!Szerintem felejtsd el hogy barátnők voltatok,mert ebből szép befejezés nem lesz.

Az meg majd a jövő zenéje hogy valamikor meg e bocsát neked,meg az apjának.

2013. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megéri fölrúgni egy barátságot egy rövid életű kapcsolatért? (Mert hogy nem fog örökké tartani az egyszer biztos.)
2013. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Cikis helyzet az egy szent. Te egyébként mennyi vagy? Illetve a barátnőd mennyi meg az apja? Amúgy a legjobb barátnőd barátságát képes lennél kockára tenni azért h az apjával lehess ami nem lesz egy sokáig tartó kapcsolat. Nem tudom h mennyik vagytok de gondolom ha az apja, akkor nálad is sokkal idősebb ugy hogy nem nagyon működne. Hagyad az apját. Felejsd el. Lesz más...
2013. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok,a barátnőm 17,a párom 37 éves.
2013. febr. 17. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi eszed van... =)))
2013. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Istenem, de buta vagy. Még hány meg hány szerelem lesz az életedben, de lekötöd magad, egy kiélt 37 éves emberrel, akinek már volt családja, akinek veled már semmi sem lesz az első, az új. Mondjuk úgyis szakítani fogtok, majd pár év múlva "kinövöd" őt, csak jusson eszedbe majd, hogy egy okoska a GYK-n előre megmondta. Feltéve, ha nem fake.
2013. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!